Dlhšiu dobu mám problém s močovými cestami. Naposledy to bolo vážnejšie na prelome apríla/mája, kedy som prechladla a dostala zápal. Opakovane som brala antibiotiká. Mohli by ste mi prosím odporučiť liečbu?

Požiadali ste ma o veštecký pohľad na vaše zdravotné problémy. Ako sa hovorí, idete o 5 minút 12. Veštecky odhadujem, že sa treba dávať urýchlene do poriadku. Je na vás, čo spravíte so svojím zdravím.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo neuróny veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, brušného mozgu. Neobkreslilo ganglie okolo orgánov tela, ani 6 veľkých ganglií. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčinou sú nežiaduce mikroorganizmy z užívania liekov. Stav neurónov ako u 40 ročnej zdravej osoby. Váš vek je 32 rokov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začínajúca chorobnosť. Delenie nervových zakončení je blokované. V tele je veľa toxických látok. V nervových dráhach je veľa poškodených buniek. Chaos v presune informácií v tele. Príčina poškodenia buniek nervstva – prienik toxických látok do nervových buniek. Stav nervstva ako u 70 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti je množstvo toxických látok. Stav pankreasu ako u 80 ročnej zdravej osoby. Aj zmeny pankreatických kanálikov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začiatok chorobnosti. Celkový stav kostnej drene ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek čiastočne blokované z dôvodu nežiaducich herpetických vírusov. Dcérske bunky sa delia slabo. Biele a červené krvinky majú čiastočne pozmenený tvar, čo sú nežiaduce javy.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začínajúca chorobnosť. Delenie buniek je čiastočne blokované. Stav riečišťa ako u 70 ročnej zdravej osoby. Príčinou sú nežiaduce toxíny v tele.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 100, čo je bežiaca chorobnosť. Oblasť je silno toxikovaná. Dá sa vnímať hromadenie glukózy v tejto oblasti. Objavuje sa symbol madony s dieťaťom, čo znamená veľký počet neštandardných buniek. Lymfatické uzliny sú blokované mikroorganizmami. Zlá spolupráca s bielymi krvinkami. Až príliš veľa neštandardov. Delenie buniek v tejto oblasti beží. Orgániky v bunkách sú modifikované na 20%, bežia tu nežiaduce zmeny. Riziková oblasť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ju neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Delenie buniek je vyčerpané. Celkovo slabá tvorba hormonálnych látok. Stav ako u 80 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo mozog, pľúca, srdce a žalúdok. Neobkreslilo obličky, pečeň, slezinu, črevá, kosti, svaly, tuk ani kožu. Príčina chorobnosti je príliš vysoká hladina toxických látok. Najhoršie miesto sú obličky. Chorobnosť je 70. Príčina je zanášanie obličiek toxickými látkami a následne slabá výkonnosť. Toxické látky sa tvoria v tuku, asi 1000 jednotiek prúdi z tuku. Zmeny v orgánikoch tukových buniek. Zdroj chorobnosti sú tukové bunky.

Geriatrická diagnostika imunitná: obidve imunity sú oslabené aj voči zhubným bunkám, aj voči mikroorganizmom. Príčina chorobnosti je v zmenách tukových buniek a užívaní syntetických liekov, na ktoré ste precitlivená.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za profil, prosím vás o vypracovanie postupu liečby.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba 6. neurónových oblastí: šúchanie čierneho múmia po tele 4 krát do týždňa po dobu 2 mesiacov. Umývanie bielym jadrovým mydlom na pranie raz do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba nervstva: do vrecúška vložiť guličky z alobalu a vrecko prikladať navečer na rôzne oblasti tela a hlavne na oblasť brucha 2 mesiace každý večer.

Geriatrická liečba pankreasu: celé telo omyť roztokom hroznového cukru. Na liter destilovanej vody 2 lyžice hroznového cukru. Robte tak raz za týždeň po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba kostnej drene: nasekať hovädzie kosti na kúsky, dať do plátenného vrecka a prikladať na telo, na rôzne miesta. Raz do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba krvného riečišťa: vysušiť vlastný moč na polystyrénovej tácke, do toho pár klincov. Pred sprchovaním pošúchať prstom po tele. Raz do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba lymfatického riečišťa: pošúchať telo lupienkami ruží a nechať na tele. Raz do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba hormonálnej sústavy: pošúchať telo listami morušy, môže byť aj vŕba a osprchovať. Raz do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba orgánov tela: kus handry namočiť do octovej alebo citrónovej vody – na liter vody pár kvapiek citrónu. Poutierať celé telo a nechať zaschnúť. Raz do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba bieleho tuku: šúchať telo krupicovou múkou. Nechať pôsobiť 10 minút, osprchovať. Raz do týždňa po dobu 2 mesiacov. Jesť krupicové jedlá, kaša, pohánka, proso, pšeno, a iné. Obmedziť mäso. Robte tak 2 mesiace.

Geriatrická liečba imunitná: jemne natierať po tele lacnú kolínsku pre mužov. Najskôr odskúšať reakciu kože. Raz do týždňa po sprchovaní po dobu 2 mesiacov. Každý týždeň sauna na detoxikáciu. Dodržiavať 2 mesiace.

Geriatrická liečba psyché: prikladať si ruky na oblasť čriev. Predstavovať si obrázky jaskyne a planét spoločne. Všetky druhy predstáv sebaubližovania v mentálnej rovine podľa návodov v Geriatrickej poradni. Plne sa koncentrovať na vyhrážky a robiť to s nasadením. Máte k zdraviu ľahostajný prístup.

Po dvoch mesiacoch od zahájenia liečby sa ozvite na kontrolu. Nejasnosti konzultujte. Nie je prípustné meniť nijakým spôsobom terapie.

 

Pridaj komentár