Chcela by som vás poprosiť o kontrolný geriatrický profil so zameraním na vzťah pankreasu a očí. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol stav vášho organizmu (A 925). V geriatrickej liečbe bezchorobnosti a dlhovekosti si vediete veľmi dobre. Pudy v brušnom mozgu majú záujem dať do poriadku oči, čo je dobrá správa.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Trvácnosť neurónov na 100 rokov. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie nervových zakončení dostatočné. Potenciál delenia na 100 rokov. Trváce bunky potenciál na 100 rokov. Slabšie miesto sú oči. Robte si terapiu prikladania rúk na oblasť očí. Ruky pred priložením pošúchať. Robte tak každý deň počas 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Životnosť buniek na 40 rokov. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek dostatočné. Potenciál delenia v tejto oblasti na 100 rokov. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek dostatočné. Potenciál delenia v tejto oblasti na 100 rokov. Slabšie miesto pľúca. Na hornú časť pľúc prikladať kúsky drievok aj s kôrou 8 krát za 2 mesiace. Oblasť pľúc natierať krémom z červeného viniča.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek dostatočné. Potenciál delenia v tejto oblasti na 70 rokov. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek dostatočné. Potenciál delenia v tejto oblasti na 30 rokov. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku všetky časti a orgány. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek dostatočné. Potenciál delenia okolo 70 rokov. Najslabší potenciál delenia má maternica, iba 10 rokov.

Geriatrická diagnostika očí: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je iba začiatok chorobnosti. Liečba cez pudy. Prikladanie horúcich rúk, mastička z Očianky rostkovovej, prikladanie jabĺk, hrušiek, zelených orechov. Na povrch očí mydlo s výťažkami z Mŕtveho mora – namydliť ruku a na viečka naniesť a nechať zaschnúť. Každý deň počas 2 mesiacov.

Geriatrická modifikácia blany, chrupavky, okostica: modifikácie blán prebiehajú dobre pod dozorom pudu sebazáchovy. Modifikácie chrupaviek sú čiastočné. Potierať každý týždeň po dobu 2 mesiacov telo lupienkami ruží a potiahnuť liečby ďalej. Modifikácie okostice bežia iba čiastočne. Šúchať telo suchým lístím z lesa raz do týždňa po dobu 2 mesiacov. Z rôznych stromov popadané lístie. Pošúchať a osprchovať.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: všetky modifikácie sú zrealizované na 100%, ale môžete ich mať 7 krát viac. Celkovo produkujete 100 000 užitočných látok v tuku. Pud sebazáchovy, miecha, tukové modifikácie – začína to fungovať. Priebežne si prisúvajte do tela požadované látky.

Geriatrická dobytie delenia alebo trvácnosti buniek: pud bunkový nepožaduje nič. Všetko v poriadku.

Pridaj komentár