Požiadali ste ma, aby som po čase veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme (predošlý profil B 18). V zásade ste sa v rámci úspešnosti v geriatrickom programe stali číslom jedna. Je to úspech, vediete si znamenite. Len tak ďalej.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Životnosť trvácich buniek 100 rokov. Nežiaduce modifikácie orgánikov na 10%.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Delenie nervových zakončení je dostatočné. Životnosť trvácich buniek 100 rokov. Nežiaduce modifikácie orgánikov nie sú.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto je drobný výrastok v pankreatických cestách. Životnosť buniek 10 rokov. Nežiaduce modifikácie orgánikov na 1%, čo je v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Vytvárajú sa trváce kostné bunky. Životnosť trvácich buniek 100 rokov. Tak isto dcérske bunky zostávajú trváce. Biele a červené tak isto. Zostali aj deliace sa bunky, aby dopĺňali stav. Delia sa a potenciál delenia na 200 rokov. Všetko v poriadku. Zmeny na orgánikoch 10%, ale pozitívnym smerom, čo je dobré.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Začal sa proces tvorenia trvácich buniek so životnosťou 100 rokov. Slabé miesta nie sú. Zmeny na orgánikoch 40%, ale pozitívnym smerom.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Vytvorili sa v celom systéme trváce bunky. Slabé miesta žalúdok, trochu poškodené lymfatické uzliny a riečište. Zmeny na orgánikoch žiadne.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus zmenil deliace sa bunky na trváce a to všade. Zmeny na orgánikoch 10% v bunkách, ale správnym smerom. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: svaly – deliace sa bunky s potenciálom delenia 100 rokov, ale aj mikronatŕhanie svalov cvičením. Koža – bunky deliace na 10 rokov a treba zdvihnúť. Ostatné orgány trváce bunky všade s potenciálom životnosti cez 100 rokov. Zmeny orgánikov iba vo svaloch, až 60% správnym smerom.

Geriatrické modifikácie blany, chrupavky, okostica: bežia v prospech organizmu v plnom rozsahu.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: sú všetky modifikácie a majú dvojnásobné až trojnásobné množstvo. Celková produkcia chemických látok sa vyšplhala na 4 000 000 jednotiek, čo je výborné. Dá sa predpokladať, že boli s tým spojené depresívne stavy. Zmeny v orgánikoch buniek 100% správnym smerom.

Geriatrická diagnostika pudov a ako ďalej: potierať telo rôznymi kvietkami raz do týždňa po dobu 2 mesiacov. Voňavky s výťažkom ruží extrémne silné. Naniesť na telo na určité miesta a osprchovať. Jadrové mydlo naďalej, aj mydlo z Mŕtveho mora. Pozabíjať množstvo hmyzu na lúke, aj zo stromov. Vysušiť a šúchať mydlom na telo. Stačí raz – dvakrát pošúchať telo. Do vrecúška minerálny kameň a prikladať na telo. Do vrecka všetky druhy sušeného ovocia a prikladať na telo. Vysušiť vlastný moč a šúchať na telo 6 krát. Do vrecka guličky z alobalu a prikladať na telo.

Geriatrická strava: pýtať sa pudov, čo jesť a čo nie, čo vlastne už robíte. Aj preto také dobré výsledky.

Pridaj komentár