Chtěl bych vás požádať o provedení průzkumu mého psyché. Děkuji.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vašu psychiku. Osudové bolo pravdepodobne užitie mierne rádioaktívnych látok pri vyšetrení vašej matky. Ako plod ste bez tušenia matky prežili vlastne akoby výbuch atómovej bomby a to malo za následok neštandardné bunky a Ufo kontakt s organickým životom v kozme. Potom bolo nesprávne smerovanie a túžba žiť bežným životom smrteľníkov ľudskej rasy. Tam určite nepatríte. Váš zdravotný a psychický stav je výsledok útoku vášho kozmického podvedomia na doterajší spôsob vášho života. Verím, že si nájdete cestu do génových neurónových zväzkov, ktoré chcú niečo iné ako iba bežný život.

Zdravotný stav
Bol hodnotený osobitne (B 137) a vyžaduje rozsiahle liečebné zásahy do hĺbky buniek a génov.

Psychický stav
Aurický obal je až príliš vzdialený od tela, čo vyžaduje už psychológa, psychiatra a tabletkovú liečbu. Ale príčina tohto stavu je doterajšia neochota žiť duchovne. Génové reťazce sú extrémne od seba a bežný spôsob života vás musí zákonite zničiť, čo sa už naplno deje. Na ezoterickú cestu nastupujete za 5 minút 12.

Povaha
Psychicky ste neštandardne usadený v bunkách tela. Máte a vždy ste mali intenzívne kontakty s organickým životom v nekonečných hĺbkach astronomického kozmu.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: organický život v kozme. Povrchová vzrušivosť: organický život v kozme. Pohlavná vzrušivosť: autoerotika v kozme. Citová vzrušivosť: psychicky žiť mimo planétu Zem.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov, ktoré sú zničené z dôvodu Ufo kontaktov. Čo je bežný stav, alebo neodborne ošetrený ezotericko – duchovný vývoj. Dá sa to aj inak riešiť. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly podvedomia, sú plné Ufo kontaktov a 7 obalov obsahuje všetko o organickom živote v kozme.

Embryonálny vývoj
Matka počas tehotenstva užívala nejaké lieky alebo podstúpila nejaké vyšetrenia. Od začiatku jedinečný bunkový vývoj. Organizmus robil všetko pre to, aby sa to dalo do poriadku. Ako embryo ste mali bunky ako keby ste boli po výbuchu atómovej bomby.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. V zásade ste nikdy nechceli žiť duchovne, ale svoju anatomickú zvláštnosť ste chceli využiť pre úspech vo vonkajšom živote. Čo vám takéto Ufo podvedomie nedovolilo a zmarí čokoľvek, pokiaľ to nebude niečo mimozemské. Bežný ľudský život je pre vás zakázané územie, a keď tam vstúpite, tak podvedomie spraví s vami poriadok, aby ste sa vrátili k duchovnosti.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch sa odohráva vaša Ufo duchovnosť a tu dostávate od svojho kozmického poslania výprask. Ešte stále nechcete žiť inak ako bežní ľudia a teraz tak robíte vlastne nedobrovoľne. Iba hrozba podvedomia vás k tomu prinútila.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ nebudete utekať do sveta bežných hamburgerových a pivných ľudí. Ľudská sláva – poľná tráva.

Pridaj komentár