Mala by som záujem o osobnú diagnostiku na diaľku. V poslednom období sa dosť zaoberám témou anjelov.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom podvedomí. Bohužiaľ tu nachádzam osobu, ktorá stratila svoju hlbokú duchovnosť a chce žiť bežným spôsobom. Dokonca útočí na svoje podvedomie. Aj vaše anjelské sféry sú iba ľudská náhrada anjelských sfér detských dyslektikov. Verím, že si nájdete cestu do svojho podvedomia.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Nenašiel som nič vážne choré.

Psychický stav
Aurický obal nemáte okolo tela, je mimo telo. Teda psychika je nestabilná. Aurický obal je tak vzdialený, že už treba jedným očkom pozerať po psychiatrovi a tabletkovej liečbe. K tomu vhodné psychoterapie. Je mi moc ľúto, že musím konštatovať takýto psychický stav.

Povaha
Ste dlhodobo usadená psychikou v strednom mozgu. Odtiaľ ide spojka do nervstva úst. Teda prejavy hysterickej osobnosti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada duchovnú literatúru a hlavne predstavy o anjeloch. Ja pestujem iné anjelské sféry a to detských dyslektikov, vy iba neurčité predstavy o anjeloch a to je škoda.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na ezoteriku a duchovno. Povrchová vzrušivosť: klasický sex s mužom. Pohlavná vzrušivosť: narcizmus a túžba stať sa anjelom. Citová vzrušivosť: ezoterická literatúra a duchovnosť. Trošku problematické sexuálne podvedomie pre bežný partnerský život.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali do vnútra psychiky kópie anjelských sfér detských dyslektikov, ktoré sú umiestnené vo svete mŕtvych spomienok. Dostali ste biele anjelské sféry a počas života ste ich zdecimovali a nechcete ich počúvať. Zato ste si vytvorili svoje vlastné predstavy o anjelských sférach nabité prvkom lásky a náboženstva. To je trpiteľstvo a samoláska k sebe. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby obsahuje záznam stať sa anjelom po náboženskom vzore. Mozoček obsahuje túžbu stať sa farárkou a vyučovať deti náboženstvo. Rodostrom obsahuje záznamy osôb, ktoré mali psychické problémy. Eros obal obsahuje túžbu po božej prítomnosti. 7 obalov spolu obsahuje všetko o náboženstve pre deti. Veštecký pohľad na vaše podvedomie naznačuje na to, že by ste sa mali venovať ezoterike a nie náboženstvu. Vaše podvedomie chce iné duchovno a bude vám robiť v živote nepríjemnosti.

Embryonálny vývoj
Fázy vývoja prebehli rýchlo a ľudská fáza trvala dlhšie. Máte niečo ako kontakt s organickým životom v kozme. To odmietate a bojujete proti tomu náboženskými systémami. Náboženstvo je na niečo iné. Chcete žiť klasicky a nie hlboko duchovne.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. V zásade bojujete proti kozmickej duchovnosti a použijete proti tomu čokoľvek. Nežijete v súlade s kozmickým podvedomím a idete proti nemu. Čo je škoda a osobne je mi z toho smutno.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj v snoch zvádzate tvrdý boj s kozmickým podvedomím, z čoho si poškodzujete psychiku.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ si nenájdete cestu do svojho podvedomia, tak určité psychické problémy sú možné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.