A 345 – Udržať manželstvo? – 2005-03-12 14:53:29


Mám problém spolužitia s mojou manželkou. Všade už dlhšiu dobu chodí sama, asi dva roky. Povedala ,že synovia sú už samostatný a dospelý a ona si môže chodiť ,kde chce. Ja priznávam ,že to je mojou vinou tento stav. Neviem ,čo by som mal preto robiť, aby sa to zmenilo, aby to bolo ako kedysi predtým, keď sme spolu normálne žili. Chcela už požiadať aj o rozvod len ja som nechcel ,neviem či by to bolo lepšie ,alebo horšie. Som v takom bludnom kruhu. Chcel by som sa s tým nejako sám vysporiadať a preto Vás Saša prosím o pomoc.

Saša Pueblo – Udržať manželstvo? – 2005-03-12 14:54:11


 

Pýtate sa, prečo vás manželka nechce. Ja sa pýtam, aký zmysel má vaše spolužitie, ktoré je bohužiaľ deštruktívne a spojené s neustálou konfrontáciou a ničením vlastného osudu? Mali by ste sa konečne na svoje manželstvo pozrieť triezvo a nepremrhať svoje šťastie v ďalších rokoch. Je mi moc ľúto, že som vám musel napísať takýto profil.

Zdravie on
Nie ste úplne zdravotne fit, ale je to v norme. Problémovou oblasťou je vaša hlava.
Zdravie ona
Má viac zdravotných problémov – podbrušie, nohy, pľúca, srdce. Treba venovať väčšiu pozornosť zdraviu. Drobná chorľavosť na viacerých miestach.

Psychický stav on
Aurický obal je dobre ukotvený na fyzickom tele. Žiadne psychické problémy.
Psychický stav ona
Aurický obal je uvoľnený a silne vzdialený od fyzického tela. Doporučoval by som psychologické alebo psychiatrické vyšetrenie.

Povaha on
Ste schizofrenická povaha usadená bioenergeticky v mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Charakterizuje to obrázok nábožensky ladenej osoby.
Povaha ona
Je hysterická povaha silne usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada peniaze, čísla a prácu. Náboženstvo považuje za hlúposti.

Sexuálne centrum on
Je v podbruší a naznačuje na určité ženské prvky v mužskom správaní. Charakterizujú to náboženské obrazy.
Sexuálne centrum ona
Je v mozgu a ide o ženu s mužskými ambíciami. Charakterizuje to obrázok silnej deštruktívnej osoby.

Sexuálne podvedomie on
Skúmam vplyv rodičov na vaše sexuálne podvedomie vytvorené v detstve. Celková vzrušivosť: na náboženstvo. Povrchová vzrušivosť: na náboženstvo. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Citová vzrušivosť: na knižky.
Sexuálne podvedomie ona
Povrchová vzrušivosť: deštrukcia. Celková vzrušivosť: deštrukcia a hrubosť. Pohlavná vzrušivosť: deštrukcia. Citová vzrušivosť. Deštrukcia. Absolútne nevhodné podvedomie pre partnerský život.

Aký je on
Pozitívny.
Aká je ona
Silne negatívna.

Láska ona a on
Obidvaja ste voči sebe silne deštruktívni.

Vzťah ona a on
On by sa staral o ňu ako o svoje dieťa. Ona chce konfrontáciu a neustálu útočnosť.

Vzájomné pôsobenie
Vy pôsobíte zdravotne dobre na partnerku. Ona na vás psychicky zle. Vy jej ničíte šťastný osud. Ona vám šťastný osud privoláva.

Aký ste pár
Ste úplne disharmonický pár. Vy chcete romantický a symbiotický vzťah, manželka je racionálna, žiarlivá, chce byť objektívna.

Saša Pueblo

Pridaj komentár