A 348 – Bolesť pri chôdzi – 2005-03-12 14:55:52


Môj momentálny zdravotný problém sú chodidlá a chrbtica. Veľmi rada chodím peši, ale od jesene ma veľmi bolia chodidlá pri chôdzi, najmä v oblasti členkov. Ide o nepríjemnú pálivú bolesť a nepríjemné pichanie. Ortopéd zistil, že ide o začínajúcu artritídu.

Saša Pueblo – Bolesť pri chôdzi – 2005-03-12 14:56:29


 

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vaše zdravie a osud. Máte silné náboženské podvedomie, ktoré zostalo uzavreté vo vás a nemôže ísť von. Vaše doterajšie náboženské postoje vplývajú negatívne na zdravotný a psychický stav. Požiadajte ma o vypracovanie náboženského profilu.

Zdravotný stav
Z hľadiska veku nenachádzam nič neštandardné.

Psychický stav
Aurický obal okolo fyzického tela je silne vyosený a uvoľnený. Je to až príliš veľa, váš psychický stav potrebuje odborné ošetrenie.

Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a mozočku. Charakterizujú to obrazy silne náboženskej osoby.

Sexualita povahy
Je umiestnená v ústnej dutine a je klasicky európska. Charakterizuje to obrázok nábožensky silne rozvinutej osoby.

Pred narodením
Počas tehotenstva sa zjavovali samé náboženské symboly a náboženské obrazy. Vaša matka vytvárala takéto obrazy počas tehotenstva.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na mužské prvky v ženskom správaní. Ambície, chuť niečo dosiahnuť. Náboženské obrazy a to všade.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Všade náboženské predmety a na konci kňaz. Teda silné náboženské poslanie v tomto živote.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Všade kríže, sochy Ježiša Krista.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Táto oblasť je zastretá. Mala by tu byť schéma postavy ukrižovaného s anjelmi okolo. Silné pravoslávne obrazy.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snových pochodov. Všetko v poriadku.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. Dieťa, ktoré žilo v stredovekých kláštorných pomeroch a bolo zavraždené ľuďmi mimo kláštora. Zlomyseľnosť.

Pôrod
Samé náboženské obrazy. Negatívny zásah pri krstení, kde bol zle vykonaný obrad a náboženské sily boli zatlačené do vášho vnútra. Nemôžu ísť von. To vám spôsobuje zdravotné aj psychické potiaže.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na mužov. Všetko v poriadku. Štandardný stav. No pri tak silne nábožensky orientovaných osobách to takto nebýva.

Traumatické udalosti
Spôsobuje vám ich všetko v kostoloch. Vaše náboženské vnútro sa prieči proti bežnému životu veriacich.

Duchovná úroveň
Etika a morálka vám majú čo povedať.

Saša Pueblo

Pridaj komentár