A 350 – Túžim po rodine – 2005-03-12 15:00:50


Dostala som sa do zvlastnej situacie a z nej vyplyvajuc do zvlastneho stavu v mysli. Zijem sama uz skoro dva roky (po ukonceni vzahu, zili sme 4 roky ako druh a druzka) tazko som sa z toho dostavala vo vnutri… ale podarilo sa a potom prisiel vztah minulu jesen so zenatym panom rozmyslal (alebo lepsie povedane obaja) o moznej spolocnej buducnosti, ale teraz je koniec je to skvela osoba, obdivujem a vazim si ho nadalej a ucim uz milovat ho inak tazke je v celom to, ze sa bojim byt sama, buducnosti. tuzim mat naplneny nadherny vztah, tuzim mat par, rodinu, dieta. Mozte mi pomoct to rozobrat a spracovat? Ako sa nastartovat na cestu dalej?

Saša Pueblo – Túžim po rodine – 2005-03-12 15:02:05


 

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš partnerský vzťah. Jednoducho by sa dalo povedať, že to bolo veľké nedorozumenie a nepochopenie z jednej aj druhej strany.

Zdravotný stav ona
Je bez problémov. Skúste si to udržať.
Zdravotný stav on
Bude mať nesporne čo robiť, aby sa dal do poriadku. Mal by sa vážne zaoberať svojím zdravím.

Psychický stav ona
Aurický obal je silne ukotvený na fyzickom tele. Psychika je v poriadku.
Psychický stav on
Aurický obal je uvoľnený od fyzického tela. Má psychické problémy.

Povaha ona
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok starostlivej a zodpovednej ženy.
Povaha on
Silná epileptická povaha bioenergeticky usadená v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok unaveného a utrápeného človeka.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam vplyv rodičov na vaše sexuálne podvedomie počas detstva. Celková vzrušivosť: nejasná. Povrchová vzrušivosť: nejasná. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: nejasná.
Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na nič. Povrchová vzrušivosť: na nič. Pohlavná vzrušivosť: čiastočná. Citová vzrušivosť: spánok. Tak v tomto smere ste sa zhodli. No nevytvára to vhodné podmienky pre vzťah.

Aký je ona a on
Vy ste viac negatívna, on viac pozitívny.

Láska ona a on
Vy bez lásky, on pripravený na lásku.

Vzťah
Vy ste chceli byť vo vzťahu matkou a spraviť z neho dieťa. On mal záujem o lásku ako dvojčatá, porozumieť a splynúť. Nemal záujem o vás ako starostlivú matku.

Vzájomné pôsobenie
Vy ste pôsobili ako bytosť na partnera zle, jednak psychicky, zdravotne, ale aj na šťastný osud. On nepôsobil ani kladne, ani záporne.

Aký ste boli pár
Vy ste chceli rodičovský vzťah, privlastniť si partnera. On chcel rovnoprávnosť, kamarátstvo a romantiku.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.