A 349 – Priateľ ma ignoruje – 2005-03-12 16:29:13


Moj priatel sa „zatina“ a jeden – dva dni sa so mnou nerozprava a ignoruje ma. Opakuje sa to uz asi stvrty krat kazdy mesiac. Najde si dovod, pre ktory sa nahneva a potom sa so mnou nerozprava. Vysvetlila som mu co to so mnou robi a ako to vnimam ja. Naposledy som mu povedala, ze ked sa najblizsie so mnou prestane rozpravat, tak ze ja sa s nim uz rozpravat nezacnem. Ved ja predsa nie som stroj…

Saša Pueblo – Priateľ ma ignoruje – 2005-03-12 16:29:49


 

Vyhodnotil som veštecky váš vzťah a konštatujem, že sa k sebe veľmi nehodíte. Vy sa chcete o neho starať ako matka o dieťa. On chce samostatnosť. Vy dávate do vzťahu viac lásky, jemu láska nie je jasná. Vy sa chcete oňho starať, on to odmieta. On chce byť objektívny, vy si ho chcete privlastniť. Aj psychicky do seba nezapadáte. Museli by ste sa veľmi zmeniť, doladiť, aby ste si rozumeli. Váš vzťah bude vždy problémový.

Zdravotný stav ona
Nenachádzam nič vážne.
Zdravotný stav on
Vyžaduje si určitú pozornosť, treba zvýšiť starostlivosť.

Psychický stav ona
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Stabilná psychika.
Psychický stav on
Aurický obal sa pohybuje od fyzického tela až do pásma psychických problémov vhodných pre psychiatra. No dokáže sa vrátiť a stav stabilizovať.
Teda jeho prejavy mlčania sprevádza zlý psychický stav.

Povaha ona
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok starostlivej a zodpovednej osoby.

Povaha on
Je silná hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok chaotika a človeka, ktorý sa prepadá do svojho vnútra.

Sexuálne centrum ona
Je umiestnené v hlave a charakterizuje určité ambície, niečo dosiahnuť, menej rodina.
Sexuálne centrum on
Je umiestnené v hlave a ide o klasicky mužské centrum.
Nevhodné spojenie, máte obidvaja rovnaké centrá, dvojvládie. Jeden chce to, druhý niečo iné.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužský svet. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: partnerský vzťah. Všetko v poriadku.
Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na prácu. Povrchová vzrušivosť: na dobrodružstvo. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na spánok. Nie zrovna vhodné podvedomie na harmonický partnerský život.

Akí sú ona a on
Ste obidvaja pozitívni ľudia, máte aj pozitívne výsledky.

Láska ona a on
Okolo vás aj partnera sú srdiečka. Okolo vás silnejšie, pri partnerovi sa objavujú a strácajú.

Vzťah
Z vašej strany je úsilie si partnera privlastniť a starať sa o neho ako o dieťa. On by bol najradšej, keby ste sa podobali ako vajce vajcu.

Vzájomné pôsobenie
Vo vzťahu vy dávate viac a priateľ to odmieta prijímať. Nemá chuť prijímať vašu pomoc. Moc tlačíte na pílu a môžu sa dolámať zuby.

Aký ste pár
On presadzuje nezávislosť vo vzťahu, vy starostlivosť o partnera. On je objektívny a vy si ho chcete sebecky privlastniť.

Saša Pueblo

Pridaj komentár