A 347 – Prevencia – 2005-03-12 16:27:13


Mohli by ste prosim vas preverit moj zdravotny stav aj ked sa citim zdravo, ale clovek nikdy nevie. Velmi pekne dakujem..

Saša Pueblo – Prevencia – 2005-03-12 16:28:00


 

Požiadali ste ma o preventívnu kontrolu zdravotného stavu. Nachádzam prílišnú aktivitu štítnej žľazy a lymfatických uzlín. Mohlo by ísť o chorobný stav lekársky označovaný ako neadekvátna imunitná reakcia organizmu. Organizmus ničí aj zdravé nervové a svalové bunky. Na požiadanie vám vypracujem psychologický a náboženský profil.

Diagnostika Silva objekty: objavujú sa v nervovom systéme drobné geometrické objekty.

Diagnostika reiki bioenergia: energetické pomery v tele v poriadku.

Diagnostika kyvadlom: odmieta obkresľovať svaly a nervy.

Diagnostika Silva údržba: všade sa čistí a upratuje, ale v oblasti svalov a nervového systému to organizmus preháňa.

Diagnostika automatickou kresbou: nič som nenašiel.

Diagnostika rezonančná: odhaľuje neadekvátnu imunitnú reakciu štítnej žľazy a lymfatických uzlín, ktoré decimujú bunky nervových dráh a svalstva. Možno hovoriť o stave roztrúsenej sklerózy, kedy agresívne biele krvinky ničia aj zdravé bunky v tele.

Diagnostika imunitná: je mimoriadne dobrá a stav je od normy štvornásobne zlepšený, teda jedná sa o prehnanú imunitnú reakciu. V žiadnom prípade nemôžete mať rakovinové bunky. No tento stav decimuje svaly a nervový systém.

Diagnostika bakteriálna: je v zóne rizika. V tele je príliš veľa baktérií. To je prirodzené preto, že pri neadekvátnej imunitnej reakcii sú ničené biele krvinky, ktoré ničia baktérie.

Diagnostika náboženská: vaše nesprávne náboženské postoje poškodzujú neurónové oblasti v mozgu a silne vplývajú na psychické a fyzické zdravie.

Diagnostika psychická: vaša psychika je nestabilná. Aurický obal je vyosený od fyzického tela. Treba sa venovať psychike.

Diagnostika najhoršieho miesta: štítna žľaza a jej abnormálna aktivita, ako keby si organizmus myslel, že beží rakovinový stav, čo nie je pravda.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.