A 344 – Imunita, žalúdok – 2005-03-12 14:45:56


Mám žalúdočné problémy, žlčníkové kamene a problémy s imunitou. Prosím o zdiagnostikovanie.

Saša Pueblo – Imunita, žalúdok – 2005-03-12 14:47:14


 

Treba začať pravidelne kontrolovať stav lymfatických uzlín. Máte zlú činnosť detskej žľazy, teda imunitný systém bude trvale oslabený. Treba sa začať svojmu zdraviu venovať viac, zmena spôsobu života, alternatívne liečby, meditácie, modlitby. Na požiadanie vám vypracujem psychický a náboženský profil.

Diagnostika Silva objekty: biele objekty sa tvoria na mnohých miestach, hlavne okolo lymfatických uzlín. Väčší čierny objekt je na detskej žľaze, ktorá sa nachádza pri hrudnej kosti a je súčasťou imunitného systému.

Diagnostika Reiki bioenergie: celý energetický systém je porušený a ako v tele vytvárate bioenergie, tak ich aj strácate. Zlé bioenergetické pomery.

Diagnostika kyvadlom: obkresľuje všetky orgány v tele, všetko v poriadku. No lymfatické uzliny v kĺbových spojoch obkresľovať odmieta. Naznačuje to na ich chorobnosť.

Diagnostika Silva údržba: v organizme beží údržba a oprava.

Diagnostika automatickou kresbou: silné hrubé čiary idú cez lymfatické uzliny vo všetkých kĺbových spojoch. Mali by ste sa zaujímať o túto oblasť intenzívnejšie.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk zúrivo útočí na detskú žľazu, ktorá je pasívna a je v nej ticho.

Diagnostika aurického vyžarovania: v oblasti lymfatických uzlín veľké čierne čiary. Celkovo by ste sa mali mimoriadne intenzívne starať o svoje zdravie.

Diagnostika najhoršieho miesta: detská žľaza.

Diagnostika autopilota: neuróny veľkého mozgu, mozočku, stredného mozgu sú pasívne. Miecha devastuje lymfatické uzliny. Brušný mozog je pasívny. Svalový mozog ochraňuje v organizme čo sa dá. Hormonálny mozog produkuje do tela čudné látky.

Diagnostika imunitná: Treba sa aktívne zaujímať o imunitný stav. Momentálne je v hranici zvýšeného rizika. Najviac to vplýva na lymfatické uzliny. Mali by ste byť trvale pod lekárskou kontrolou.

Diagnostika toxicity: tarotové karty naznačujú na mnohonásobné prekročenie množstva toxických látok v tele.

Diagnostika náboženská: vaše náboženské postoje negatívne vplývajú na činnosť neurónov v mozgu. Zlé fungovanie.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.