Pri lekárskom vyšetrení mi bol diagnostikovaný úbytok vápnika z kostí. Poprosím vás pozrieť sa na príčinu tohto stavu.

Požiadali ste ma, aby som spravil veštecký odhad vašich začínajúcich zdravotných problémov. Hlavnou príčinou je spolužitie so zvieraťom. Dostali ste dovnútra organizmu množstvo baktérií. Treba sa začať preliečovať a upraviť mikrobakteriálny stav v organizme.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo neobkreslilo senzorický mozog medzi predným a temenným mozgom. Tu sú uložené centrá pre riadenie chemických pochodov v tele. Kyvadlo neobkreslilo polovicu stredného mozgu. Nervová sústava je v poriadku. Krvné riečište v poriadku. Hormonálne žľazy neboli obkreslené, začína sa tvoriť hlbší deficit tvorby hormonálnych látok. Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Na stupnici chorobnosti číslo 10, čo už možno považovať za bežiacu chorobu.

Diagnostika silva objekty: v oblasti hormonálnych žliaz sa objavujú sivasté trojuholníky naznačujúce na poškodené a mŕtve bunky. Tiež v senzorickom mozgu, ktorý riadi biochémiu.

Diagnostika silva aktivita: v organizme beží údržba a opravy v poriadku. V pečeni sú deštruktívne obrazy kováčov a anarchistov. Treba liečiť. Kosti sa odvápňujú z dôvodu nedostatku vápnika v tele, organizmus ho nedostáva stravou. Hormonálne žľazy zatvárajú chemické fabriky a nechcú pracovať.

Diagnostika energetická: v tele je vyrovnaná tvorba energií, iba v pečeni sú akoby 3 atómové elektrárne. Teda silné energetické pomery. Hormonálne žľazy sú energeticky ticho. Aurický obal v oblasti pečene vykazuje silné energetické vírenie. Obal je chaotický okolo hlavy. Ostatné energetické záležitosti v poriadku.

Diagnostika biochemická: biela hmota produkuje 40 l tekutín, čo je dostatočné. Pľúca v poriadku, v tele je dosť kyslíka. Hormonálne žľazy neustály pokles aktivity aj množstva hormonálnych látok. Tukový orgán – tuk v tele devastuje organizmus. Produkuje iba polovicu látok. Treba ho liečiť. Žalúdok cítiť ako oslabený a blíži sa k chorobnému stavu. Pasivita a nechuť produkovať dostatok tráviacej chémie. Tráviace uzliny sú napadnuté baktériami. Žlčníkové tekutiny príliš pasívne. Pečeň netvorí dostatok žlče. Baktérie priamo v pečeni a pankrease. V tenkých črevách čudné hubovité podložie. Hrubé črevo – dlhotrvajúce čudné baktérie. Slabo sa dostáva do tela železo. Organizmus ho doluje z buniek. Tak isto vápnik získava z kostí z dôvodu čudných kvasiniek v hrubých črevách. Obličky slabo filtrujú krv. Spomalená činnosť, v krvi veľa toxínov. Všetko sa ukladá do tukového orgánu. Pečeň sa chová zvláštne a neprodukuje všetky zložky pre organizmus. Baktérie. Chorobnosť, slabé regeneračné pochody.

Diagnostika astrálna: v tele astrálne vnímam obrovskú baktériu a obrovskú postavu hmyzu. Teda bakteriálne problémy. Prechod zvieracích baktérií do tráviaceho traktu. Veštecky vnímam vo vašom byte všade zvýšené množstvo baktérií zo zvieraťa.

Diagnostika totemová: totemové zviera roztrhalo pri vás nejaké zviera a odnieslo ho do kontajnera. Potom vylizovalo váš celý tráviaci trakt.

Diagnostika prvkov: nedostatok vápnika a čiastočný nedostatok železa.

Diagnostika vyživovacia: organizmus je dobre vyživovaný, ale nie tráviaci trakt. Baktérie a vírusy v tele skonzumujú, čo sa dá z výživy v tejto oblasti. Pečeň je tiež slabo vyživovaná. Mikroorganizmy sa nakŕmia a vylučujú látky, ktoré bránia prijímaniu živín v daných oblastiach.

Diagnostika najhoršieho miesta: celý tráviaci trakt.

Diagnostika imunitná: protibakteriálna je oslabená a dlhodobo pod hranicou. Príčinou je nedostatok živín pre tvorbu bielych a červených krviniek. Baktérie v krvi napádajú a oslabujú celú zložku krvotvorby.

Diagnostika toxicity: celkovo v tele je dobrá, ale z dôvodu jej ukladania do tuku. Zase riziko, keď sa začne tuk uvoľňovať a spaľovať.

Postup terapií

Liečba senzorický mozog: za hrsť topoľových púčikov z Topoľa čierneho rozdrviť a nahádzať do zovretej vody, inhalovať výpary cez pľúca. Za pol roka urobiť tak 10 krát v pravidelných intervaloch.

Liečba hormonálne žľazy: využívajte dve balenia Valoklimu na zvýšenie produkcie. Užívajte macerát z imela bieleho. Pár kúskov dáte do šálky so studenou vodou, necháte stáť cez noc, ráno zohrejete a užívate. 10 šálok v priebehu dvoch týždňov.

Liečba pečene: šťava z čiernej reďkovky, malé množstvo vody a vypiť s jablkami, ktoré zjete. 5 krát  v jednom týždni. Tabletky na regeneráciu pečene alebo pečeňovú diétu podľa Trebenovej pol roka.

Liečba tvorby žlče: do stravy surové vajíčka s praženicou, pomiešať, pridať naklíčené obilie, listovú zeleninu a pažítku. 10 krát do mesiaca.

Liečba tukového orgánu: užívať prírodný hormonálny liek Melbromenox, 1 tabletku týždenne po dobu 2 rokov. Dlhodobá liečba.

Liečba žalúdka: dezinfekcia Fernetom, Jeger meister, Becherovka. Po jedle 20 dní. Potom jogurtovú kultúru +B12+pangamín 10 dní.

Liečba tenkých čriev: dezinfekcia: mentolové cukríky, mäta pieporná – navlhčené bylinky, lieky na potlačenie baktérií klasické pri hnačkách 2 balenia. Živočíšne uhlie aplikovať do konečníka, spolu 3 balenia v sobotu a nedeľu. Pivo zvariť s bylinkami a popíjať na obnovu biokultúry.

Liečba hrubého čreva: realizovať 2-3 výplachy každý mesiac jeden. Každý týždeň klystír. Destilovaná voda s vlastným močom, 1/3 moču. Kúpiť pomôcky na klystír. Po troch mesiacoch obnoviť bakteriálnu kultúru. Zohnať detskú stolicu od zdravého dieťaťa a vniesť do konečníka. Užívať čierne uhlie na dezinfekciu s jogurtovými kultúrami. Užívať vínny ocot, hroznový cukor a syr hermelín. Veľké množstvo.

Liečba obličky: obklady zo švédskych kvapiek. 4 obklady spolu priložiť (pokožku nakrémujete, nakvapkáte na vatu švédske kvapky, priložíte na obličky, zakryjete fóliou, uterákom a dekou. Necháte pôsobiť pol až jednu hodinu). Užívajte skorocelový alebo materinodúškový sirup. Za čajovú lyžičku do úst a necháte pôsobiť.

Liečba imunity: askorutín + vitamín C, 3násobné dávky ako je bežné rozpúšťať v ústach. 1 mesiac.

Dezinfekcia bytu: horské slnko 10 krát každú miestnosť cez noc ožarovať. Vtedy dať preč kvety a zvieratá. Všetko vydrhnúť soľným roztokom, potom Savom. Opakovať 10 krát všade v priebehu 4 mesiacov.

Liečba krvotvorby: inhalovať cez pľúca 4 mesiace stavikrv, užívať ginko biloba tabletky. Kúpele v morskej soli. Pobyt v soľnej jaskyni 4 krát.

Prosím o skontrolovanie zdravotného stavu a ako to vyzerá s baktériami. Ďakujem.

Nechali ste si preveriť, ako beží vaša liečba a celkové ozdravenie organizmu. Tentoraz ste boli viac disciplinovaná a možno konštatovať zásadné zlepšenie. V organizme sú iba mierne disharmónie. Pozvoľna dokončujte liečbu. Kontrola o pol roka.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo v poriadku okrem pankreasu. Hodnota chorobnosti 12, čo je iba disharmónia.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti ako zdravé. Menšie disharmónie majú ešte kosti. V zásade v poriadku.

Pridaj komentár