A 115 – Túžim byť prijímaná ostatnými – 2004-05-26 18:02:25


Způsob projevu mé osoby je společností chápán jako nadřazený, povýšený, arogantní, studený a odtáhlý, bez respektu. Myslím si, že je špatně pochopen, pokládám jej za přirozený, otevřený (ale možná mě vyvedete z omylu). Byla jsem konfrontována v kurzu, který teď navštěvuji, ostatně už jsem to párkrát v životě slyšela. Nevím, co mi společnost chce a jak bych se měla vyjadřovat, chovat. Toužím po tom být přijímána. Nemám dopusud žádnou zkušenost s partnerskými vztahy.

Saša Pueblo – Túžim byť prijímaná ostatnými – 2004-05-26 18:19:21


Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine a mozočku. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá je unudená, vymýšľa a nevie sa rozhodnúť, kam sa má vybrať. Treba si niečo vybrať a ísť za tým. Druhý obraz je obraz ženy, ktorá sa bojí vonkajšieho sveta a chce sa niekde schovať. Treba si tento stav uvedomiť a bojovať proti nemu. Nedovoliť, aby prerástol do stavu úteku z vonkajšieho sveta.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detské prvky vo vašom správaní. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré bolo veľmi zvedavé a usilovalo sa spoznať vonkajší svet, no rodičia tieto snahy zle pochopili a mysleli si, že je príliš agresívne a tak ho za to trestali. Teraz nemáte odvahu skúmať vonkajší svet. Skúste to prekonať.
Astrológia sudičky
Skúmam neurónové schémy v mozočku. Je tu klasická schéma ženy, ktorá sa má venovať výskumu a práci v laboratóriu.
Astrológia psychiky
Skúmam neurónové spoje v šedej kôre veľkého mozgu. Obrazy v tejto časti naznačujú na okruh problémov, ktoré vás trápia. Vidím tu vašu postavu, ktorá sa bojí a odmieta akúkoľvek pomoc vkročiť do vonkajšieho sveta. Chcete sa utiahnuť do seba a sveta detských bábik. Skúste žiť aj vonkajší svet, nielen vnútorný.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednej časti mozgu. Je tu astrologická planéta Urán, ktorá nie je ochotná prijímať zmeny. Vo vašom prípade možno hovoriť o tom, že chcete byť iná ako ostatní, ale zlým spôsobom. Odmietate zmeniť svoje doterajšie návyky. Pri tejto planéte je znamenie Leva. Má to vplyv na to, že nemáte chuť zmeniť sa a padne vám to zaťažko.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: vo vnútorného sveta. Povrchová vzrušivosť: na hračky. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: do oblasti hororových filmov. Celkovo nie zrovna jednoznačné sexuálne podvedomie na harmonické spolužitie s druhým pohlavím.
Traumatické udalosti
Okolo vás je špirála, ktorá naznačuje, že rodičia počas výchovy nedovolili rozvinúť váš bádateľský vzťah k okoliu. Nevenovali vašim sklonom dostatok pozornosti a vy ste svoje aktivity preniesli do vnútorného sveta. A treba ísť tam von! Saša Pueblo

A 115 – Túžim byť prijímaná ostatnými – 2004-05-31 18:46:07


Dekuji za vyhotovení psych.profilu, muzete mi vytvorit plan samolecby? Vsechno sedi, jen nevim, jak to zmenit.

Saša Pueblo – Túžim byť prijímaná ostatnými – 2004-05-31 18:48:04


Problem Vasej osobnej zmeny je vec zlozitejsia, na ktorej treba zacat pracovat systematicky a dlhodobo. Napriklad na mojich strankach si o ludskej psychike mozete nastudovat vcelku vela. Mozete si zostavit zoznam, v ktorom si napisete Vase prejavy, ktorych sa chcete zbavit. Toto robit nebudem a toto robit budem. Nestale si uvedomujte, co nechcete a co chcete. Nastudujte si Psyche skolu, Silva skolu, Fakir skolu a ine skoly na mojich strankach. Kazdy den treba na svojej zmene pracovat. Zakladom moze byt aj psychologicky a psychiatricky dotaznik. Na jednej strane je Vase atypicke spravanie, ktore treba zmenit na standardne spravanie a konanie. Programujte sa, sledujte a vyhodnocujte. Osobna zmena niekedy trva aj 5 rokov usilia. Zelam Vam vela trpezlivosti. Saša Pueblo

Pridaj komentár