Veľmi túžim po harmónii v živote, po kľudnej duši, po oddychu, vedieť vypnúť. Po láske k samej sebe, po pokojnom a vyrovnanom duševnom stave, po zdraví, šťastí a stabilite. Chcem pomáhať ľuďom, nestarať sa len sama o seba, tešiť sa z maličkostí a byť sama sebou. Vyrovnávať sa so stresom a zbaviť sa všetkých tých strašných negatívnych myšlienok a žiť kľudný život.

Pri vešteckom nahliadnutí do vášho podvedomia som zistil nesprávny pohľad na vaše vnútro a negatívny vplyv ľudí, ktorí vás viedli od duchovnosti. Zlé výchovné procesy. Síce dobre mienené, ale osudovo ničiace. Skúste to napraviť.

Zdravotný stav
Virguľa nechcela obkresliť pľúca, celkovo sú problémové a zvláštne. Ako keby niektoré časti nepracovali a iné boli preťažené. V krvi málo kyslíka.

Psychický stav
Aurický obal je mimoriadne vzdialený od fyzického tela. To by vyžadovalo psychiatra a tabletkovú liečbu.

Povaha
Podvedome ste usadená vo veľkom mozgu. Zvyčajne vychádza psychická aktivita ľudí zo stredného mozgu. Vy ste pôvodne boli v gangliách. Čudné stavy blížiace sa klinickej smrti vám psychickú aktivitu posunuli na šedú kôru veľkého mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá žije vo svojom svete a ľuďom vonku sa vysmieva. Čo je klasický stav pre tých, ktorí majú vedomie vo veľkom mozgu. Nemajú k ľuďom city. Sexuálne vedomie je vysunuté do aury a to z dôvodu poškodenej nervovej sústavy. Na nervstve sú drobné uzliny. To vytvára okolo vás aurický obal a energetické objekty, ktoré sú sexuálneho charakteru.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Vnímam tu obrazy otvorenia mytologickej roviny v aure a pocity, že na vás niekto útočí alebo vás núti niekde ísť. Zle rozlišujete, čo je mytológia aury a čo realita. Nikto vám to nevysvetlil.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Neustále otvorené snové vedomie a snové procesy prechádzajú do denného vedomia. Tieto aktivity blokujú dýchanie a normálnu chémiu. Nesprávny odhad a slabá intuícia.

Astrológia mozočku
Je tu rozvinutá astrálna predstava a hĺbka osudovosti. Máte sa venovať stotožneniu so svojím hlboko rozvinutým podvedomím. Podvedomie chce, aby ste sa venovali písaniu o tom, čo je vo vás.

Astrológia miechy
Skúmam neuróny v mieche. Váš svet anjelov pomáha hlavne iným pri šťastnom osude, ale vás nemá kto vyviesť z vlastných problémov. Všade hnev, že vám nevie nikto pomôcť. Načo aj, keď potrebujú váš svet, aby sa im darilo. Ste pre nich potrebná a vedia to dobre zneužiť.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stene čriev. Svet zvierat je obrovský, ale orientovaný pomáhať iným a nie vám.

Astrológia ganglií
Skúmam neuróny pri orgánoch tela. Charakterizujú to obrovské postavy hmyzu a lariev. Táto oblasť ihneď išla pomáhať mne osobne. Sťažnosť, že ich odmietate.

Astrológia snová
Skúmam vaše snové podvedomie. Všade sa neustále bránite kontaktu s podvedomím a neustále si vysvetľujete svoj vnútorný svet ako šibnutosť. Tento váš postoj je nebezpečný. Ľudia okolo vás vám nerozumejú a čo je duchovné, považujú za choré. Bol som prekvapený, aký tlak vytvorilo okolie na mňa, aby som vám nespravil tento veštecký profil.

Astrológia ja
Utekáte pred vlastným duchovným svetom. Podľahli ste názorom okolia, že je to nenormálnosť a čudáctvo a treba to liečiť. To je vlastne vaša chorobnosť, odmietanie svojho podvedomia a tlak podvedomia na vás.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode veľa duchovných jedincov podobných pátrovi Piovi, alchymistov a pod. Klinická smrť a jej prežitie do vás dostalo informačné pole mŕtvej osoby. Je to Ind, ktorý opustil Indiu a zostal kdesi v Ázii v nejakom kláštore.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na zlaté dieťa z amigdaly. Povrchová vzrušivosť: na najhlbšie náboženské stavy a to Božie dieťa z amigdaly. Pohlavná vzrušivosť: na hlboké náboženské stavy. Citová vzrušivosť: na duchovno.

Trauma
Okolo vás je veľa čiernych bodiek. Traumu vám spôsobujú ľudia, ktorí si duchovný svet vykladajú ako chorobný stav. Váš vnútorný svet nie je šialenstvo.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú čierne fľaky a šedá farba. Morálka a etika sú problémové. No je tu snaha sa ovládať. Ľudia okolo vás zmenili vašu etickú stránku na nenávisť a zlobu.

Hviezdy, šťastný osud
Keď zmeníte pohľad na svoje vnútro a nebudete ho považovať za duševne choré.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.