Mojím problémom je partnerský vzťah a všetky vzťahy celkovo v práci, mám veľmi málo priateľských vzťahov, cítim veľkú žiarlivosť, nenávisť a zaujatosť voči mojej osobe od viacerých ľudí či je to v práci, v rodine, dokonca aj od otca.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na vaše podvedomie. Máte ho vybudované nevšedne a podobá sa vedomiu reálnych kozmonautov, ktorí boli na obežnej dráhe viac ako 4 mesiace. Jednoducho ste nádherne iná.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav, nenašiel som nič vážne.

Psychický stav
Aurický obal nie je dostatočne ukotvený na fyzické telo. Už teraz je potrebný terapeut. Celkovo ste vnútorne zameraná na veci okolo klinickej smrti a smrti vôbec.

Povaha
Vaše podvedomie je rozložené do všetkých neurónových oblastí. U bežných ľudí je podvedomie trvalo uložené iba v určitej neurónovej oblasti. Vy ste podvedomím uložená vo veľkom mozgu, strednom mozgu, mozočku, mieche, brušnom mozgu a gangliách. Takéto vedomie majú kozmonauti prípadne ľudia, ktorí počas svojho vývoja ako plod prežili netradičné stavy.

Pred narodením
Veštecky vnímam zvláštny stav pred vaším narodením. Placenta sa menila alebo sa veľmi pohybovala. Vytvorilo sa vám vedomie súhvezdia Barana. Teda taký stav psychiky, ako keby ste boli na obežnej dráhe 4 mesiace a zároveň ste sa dostali pod vplyv súhvezdia Barana. Ide o reálne súhvezdie v kozme a nie astrologické znamenie. Tým sa vytvoril základ pre neštandardnú psychiku.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Charakterizuje to obrázok neochoty akceptovať vašu zvláštnu psychiku a žiť ako bežní ľudia. To nie je správne a je to nebezpečné.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Charakterizuje to množstvo astrologických vešteckých schém. Všetko v poriadku.

Astrológia mozočku
Sú tu obrazy slnečnej sústavy a okolitých planét. Postava astrológa, ktorý sa venuje veciam reálneho vonkajšieho kozmu.

Astrológia miechy
Postava šťastia je nevyzretá a má málo ľudských tvarov. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá vedome odmieta mať šťastný osud s tým, že chce byť ako ostatní. Anjel vylieta vtedy, keď sa venujete veciam okolo kozmu. Skúste si prísť na meditácie Silva kozmos alebo Silva súhvezdia. Zaujímajte sa o dianie v kozme.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Svet zvierat je pozmenený na kozmické stavy. Táto oblasť je pasívna a neochotná dať vám životné energie.

Astrológia ganglií
Je to mŕtvy svet podriadený kozmickému vedomiu. Nerozvinutý a pasívny. Nemá vám kto dávať inšpirácie.

Snová astrológia
Skúmam podvedomé procesy v snoch. Počas spánku sa túlate v stavoch simulovania letu do kozmu. Keď sa zobudíte, tak máte počas dňa zvláštne stavy neurónov, ktoré nedovoľujú kontakt s okolím. Teda kozmické vedomie.

Astrológia ja
Ste zo svojho vnútorného sveta zmätená a odmietate to žiť, ale vaše podvedomie si spraví, čo chce. A má zmysel bojovať proti podvedomiu? Začnite ho radšej rešpektovať. Je to príliš silné.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Osoba astrológa, ktorý bol pozorovaním kozmu posadnutý a neustále fantazíroval, ako sa do kozmu dostať. To pôsobí vo vašej psychike.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na kozmické náboženstvá. Povrchová vzrušivosť: na nábožensky ladené osoby a charizmatikov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov okolo astrológie a podobne. Citová vzrušivosť: smútok.

Traumatické udalosti
Okolo vás je množstvo kruhov. Teda pre okolie ste traumatická. Hlavne svojou psychikou a spôsobom myslenia. Bežní ľudia vás nechápu a nerozumejú vám.

Duchovná úroveň
Je prirodzené, že keď máte takto rozvinuté kozmické vedomie, tak morálka a etická stránka nebude dostatočne rozvinutá, všetko štandard.

Osud
Mali by ste sa vedome spojiť so svojím podvedomím a to meditáciami, aby ste to vedeli využiť pre svoj život.

Pridaj komentár