Dá sa povedať, že niekedy mám pocit, že som „valcovaná svojou karmou“ a stále sa niečo začína a niečo končí. Viem, že žijem svoj posledný život. (čo sa karmy týka). Som duchovne „naladená“ už od malička. Priťahovali ma hviezdy, horoskopy, až som sa dopracovala k hinduizmu… Prešla som nejakou cestou. Napriek tomu niekedy mám pocit, že som rozhodená na strašne veľa kúskov. Chvála bohu v realite som celá! :-)Preto chcela by som Vás poprosiť, ak by to bolo možné, či by ste ma vedel nejako usmerniť.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho vnútorného sveta. Prekvapujúco som našiel nerozvinutú dušu, ktorá túži po ezoterike, ale iba túži. Navyše ezoteriku robíte ako relax. Nenastúpili ste žiadnu duchovnú cestu do seba. Vnútro máte nastavené k pomoci iným. Chýba vám zdravé sebectvo chuť na duchovný rozvoj. Užite si svoju dobrotu a nechajte si rozobrať život na drobné kúsky, ktoré sa rozplynú v šťastí iných. Oči pre plač, to vám určite zostane.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo skoro všetky orgány a systémy tela. Žiadne vážnejšie ochorenie. Disharmonické je vaše srdce. Zle je vyživované. Odporúčam preliečovať bylinkami a liekmi vo voľnom predaji.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený na fyzické telo a psychika je štandardne stabilná. Ste skoncentrovaná na ezoteriku.

Povaha
Máte trochu neštandardnú psychiku, je usadená v gangliách tela. Ide o drobné neurónové oblasti v kostnom systéme, vo svaloch a koži. Odtiaľto vychádzajú vaše psychické reakcie. Čakrové centrá idú energeticky do oblasti kĺbových spojov. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zameraná na zber informácií okolo ezoteriky a duchovna. Zberateľský typ.

Sexus povahy
Je umiestnený vo veľkých gangliách, ktoré sú v hlave, okolo žalúdka a mechúra. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa rada niekoho dotýka, masáže a liečba chorých miest na tele.

Sexuálne centrá
Energeticky je usadené v podbruší. Ide o klasicky ženskú sexualitu. Viac vás to ťahá k rodinnému krbu. Charakterizuje to obrázok klasicky ženského správania, láska k blízkym, ochota pomáhať. Ale často dáte prednosť blízkym a odkladáte ezoteriku.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na seba, rodinu a deti. Povrchová vzrušivosť: na veci v domácnosti. Pohlavná vzrušivosť: klasicky ženské sexuálne uspokojenie svojich potrieb. Citová vzrušivosť: rodina sa bije s ezoterikou. Vyvoláva to smútok. Veľmi vhodná povaha na vytvorenie partnerských harmonických vzťahov.

Stav obalov
Skúmam energetické útvary veľkosti hrachu, ktoré obsahujú informácie z histórie zvierat a ľudstva.

1. aura – keďže ste psychicky usadená v gangliách tela, tak aura má tvar energetických gúľ veľkosti futbalovej lopty. Aura obsahuje iba mŕtve poznatky z knižiek. Nerobíte ezoteriku v hĺbke svojej duše.
2. klinický obal – nemáte, lebo ste neprešli klinickou smrťou ani cvičeniami v tomto smere.
3. Lama tulku – informačné pole mŕtvej osoby v sebe nemáte. Neprešli ste stavmi klinickej smrti a návratov z nich.
4. spirit obal – nemáte v sebe informačné pole z ľudských alebo zvieracích kostí. Nie ste špiritistka.
5. túžby obal – máte v sebe túžbu mŕtvej osoby a obsahuje záznam prehnanej starostlivosti o deti a blízke osoby.
6. mozoček obal, poslanie v živote – máte tu záznam o tom, že by ste sa mali venovať výchove detí v škole, ale bez rodiny a duchovne na sebe pracovať. Je dobre, keď človek rešpektuje tento obal čo najlepšie. Zabezpečí si šťastný osud.
7. rodostrom obal – je tu záznam osoby, ktorá mala plno detí a nemala na nič čas, iba na svoje detičky. Obetovala im svoj život a zabudla na svoj vlastný duchovný vývoj.
8. kostný záznam – keďže ste psychicky aj zdravotne stabilná a umiestnená v gangliách kostí, dobre zapisujete do kostnej hmoty, čo prežívate. Je tu možnosť, aby tieto informácie po vašej smrti pokračovali v inej živej osobe.
9. dieťa obal – tento informačný záznam máte okolo pupku. Je mierne aktívny. Neobsahuje žiadne informácie.
10. zvierací obal – je malá energetická gulička umiestnená na kostiach lebky. Obsahuje informácie o rituáloch s kosťami.
11. eros obal – je malá energetická gulička uložená v kostiach. Obsahuje bežné informácie o sexuálnom živote.
12. zápis spomienok – do šedej kôry veľkého mozgu zapisujete bežné informácie, ale nezapisujete informácie o ezoterike a duchovnom. Váš vnútorný svet si to neželá.
13. šaman obal – je malá energetická gulička pri kostiach. Obsahuje iba bežné informácie o šamanskej histórii.
14. 7 obalov spolu – ide o guličku obsahujúcu informácie z histórie ľudstva. Je celkovo rozvinutá a má zväčšený tvar. Obsahuje informácie o deťoch. Encyklopédia detskej duše.
15. vnútro neurónov – táto oblasť je iba zľahka otvorená a do vnútra vchádzate iba na prvú úroveň. Určité rečové schopnosti dobre vplývať na deti.
16. chromá chrbtica – nemáte otvorený tento duchovný priestor, ani nie je cvičený. Majú ho otvorený ľudia s poškodenou chrbticou.

Pred narodením
Počas embryonálneho vývoja ste postáli dlhšie vo fáze, keď sa vytvára základ ganglií. Príliš sa rozvinul rozprávkový svet.

Pôrod
Bol poznamenaný strachom a snahou vrátiť sa do matky. Istota zostala práve okolo detí a detského čítania. To vytvorilo základ vášho podvedomia. Ezoterika je bohužiaľ iba forma zábavy a nemá hlbšie ambície. Celkovo ste pripravená rozdávať a málo na sebe duchovne pracovať.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Neviete sa rozhodnúť, čomu máte dať prednosť, rodine, deťom alebo duchovnosti. A potom nie je ani jedno, ani druhé. Vyriešte to raz navždy.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Príliš malé detské postavičky, ktoré vás ťahajú do detstva a berú vám ezoterické knižky.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Úroveň písmen z detského sveta je stabilná. Chýba ďalší rozvoj. Dobre rozumiete detskej duši.

Astrológia miechy
Je tu postava veľkého anjela, ktorý miluje iba detičky. Berie vám duchovnú literatúru.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Je tu veľké energetické zviera a dostatok životných energií.

Astrológia ganglií
Oblasť je nerozvinutá. Drobné postavičky a skoro žiadne nápady.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Zabudnúť sa vo veciach iných ľudí a príliš málo sa venovať sebe a vlastnej duchovnosti. Duchovno je pre vás relax a oddych a to nie je to isté. Duchovnosť je prenikanie do seba.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všade detičky, ktorá vám trhajú ezoteriku a zotročujú vašu dušu ako sa len dá. Skúste to zmeniť.

Duchovná úroveň
Okolo vašej osoby je plno bielych kvietkov. Ste príliš morálna osoba a okolie to vie dobre využívať. Naučte sa kontrolovať svoju dobrotu.

Riziká budúcnosti
Svet blízkych osôb a detí vás pohltí a pre vašu duchovnosť nezostane miesto.

Hviezdy, šťastný osud
Keď si podelíte čas na seba a duchovno. Keď prestanete brať duchovnosť ako zábavu, ale zoberiete to ako cestu do seba samej.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem Vám veľmi pekne za vypracovanie môjho profilu. Veľmi ma to potešilo, aj prekvapilo (myslím na tie detičky).Inak trochu to pociťujem, teda skôr som pociťovala, že som ako veľké dieťa. Trochu sa to zmenilo. Ďakujem Vám veľmi pekne ešte raz a prajem všetko dobré.

Časom sa ozvite a napíšte, ako napredujete v ezoterike. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.