Jedná sa o bolesti zrejme hrubého čreva, asi pred 3 mesiacmi som občas mala 1 – 2 dni kŕče v bruchu, k tomu sa pridružili hnačky. A tak to trvalo pár mesiacov. Približne pred 3 týždnami som mala také isté problémy, ale intenzívnejšieho charakteru.V tom čase som si našla v stolici nejakého parazita veľkosti 10 cm. Výsledky vyšetrení ešte nemám.

Zdravotný profil

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky neuronové oblasti v poriadku. Všetko beží ako má.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, transfer kyslíka, Fe, Ca, B12, kyselina listová, tvorba krviniek: kyvadlo obkreslilo všetko. Čiastočne dlhodobý nedostatok kyslíka v krvi, hlave a vo svaloch. Príčinou sú astmatické výrony zo zbytkov detskej žľazy. Skrytá slabá forma astmy.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo neurónové zakončenia aj dráhy, všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo lymfatické riečište a uzliny. Začínajúca chorobnosť. Objavuje sa postava veľkého chrobáka. Naznačuje na baktérie z mäsa. Baktérie sa preniesli z divých zvierat na človeka a odtiaľ na mäso. Osoba pracuje v reštauračnom zariadení. Spracováva aj divinu.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Produkcia je všade dostatočná.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tlak v mozgu: kyvadlo obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika kostí, okostice, svaly, chrupavky: kyvadlo obkreslilo kosti a chrupavky. Neobkreslilo okosticu. To je tenká blana na povrchu kostí. Znovu postava chrobáka, ktorá naznačuje na baktérie. Veštecky odhadujem, že zase z diviny a lesného prostredia. Prenos na niekoho.

Diagnostika tukový orgán: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tuku na vašom tele. Tukový orgán pracuje dobre a tvorí asi 22 látok.

Diagnostika srdca, pľúc, žalúdka, pečene, sleziny, obličiek a čriev: kyvadlo obkreslilo srdce, je v poriadku. Ostatné orgány neobkreslilo a všade sa znovu objavuje postava hmyzu. V tele je veľa baktérií všetkého druhu. V hrubom čreve veľa parazitov rôzneho druhu.

Diagnostika imunitná: slzné senzory v očiach kyvadlo neobkreslilo. Nosná sliznica ako senzor bakteriálneho stavu nebola obkreslená. Príušnicové žľazy boli obkreslené, fungujú v poriadku. Slinné žľazy ako senzor baktérií kyvadlo neobkreslilo a ako senzor nefungujú. Mandle neboli obkreslené. Detská žľaza pri hrudnej kosti funguje dobre. Potné žľazy ako senzor baktérií fungujú v poriadku, tiež lymfatická mriežka v dýchacej trubici. Lymfatická mriežka v hrubom čreve nefunguje, tiež obličkový senzor a slepé črevo. Senzor pohlavnej žliazky funguje v poriadku. Senzor konečníka nefunguje dostatočne. Senzor sleziny je úplne nefunkčný. Senzor baktérií v kosntej dreni nefunguje. Celkovo vo vás nefunguje imunitný systém proti baktériám. Je odstavený a nereaguje dostatočne. Nedostatočná imunitná reakcia organizmu, hodnota od 14 – 27 a to je už choroba zistiteľná lekársky. Treba liečiť okosticu, organizmus sa ju snaží liečiť a to vytvára toxické látky v spolupráci s baktériami. V prvom rade treba zlikvidovať práve tieto baktérie a vírusy.

Záver: nefunguje poriadne imunitný systém, imunitné senzory sú blokované a odstavené. V tele je množstvo nežiaducich mikroorganizmov, baktérií, plesní a húb. Treba previesť kompletnú dezinfekciu organizmu. Nasadiť lieky od lekára a liečiť sa.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem Vám veľmi pekne, ak môžem poprosiť o vypracovanie návrhu na liečbu, bola by som Vám vďačná.

POSTUP LIEČBY

Na začiatok treba previesť dezinfekciu organizmu. Dať si predpísať lieky na preventívnu likvidáciu parazitov v črevnom trakte.

Alternatívne spôsoby

Nazbierať si čerstvé listy cesnaku medvedieho, ktorý sa umytý a čerstvo nakrájaný zje. Možno z neho pripraviť aj esenciu a šalát.

Jedna kopcovitá čajová lyžička čerstvých listov kysličky na šálku sa zaleje horúcou vodou, nechá sa pol minúty stáť, precedí sa a pije sa po dúškoch denne dve šálky čaju.

Pomáhajú tekvicové semená, denne treba zjesť 20 – 30 ošúpaných semien tekvice. Pri šúpaní dávať pozor, aby sa jemná vnútorná šupka neodstránila. Semienka treba dobre požuť a o hodinu sa vypije pol čajovej lyžičky ricínového oleja.

Môžete vyskúšať aj surovú mrkvu s cviklou, k tomu sa pije surová šťava z kyslej kapusty.

Užiť zvýšené dávky čaju z vŕbovej alebo dubovej kôry. Prípadne užívať acylpyrín, cibuľové horúce čaje, horčicu na chleba, chren, cesnak, cibuľu.

Dobré je aj zapnúť imunitné senzory v tele.  Ísť do suchej sauny, prípadne horúce kúpele s pridaním kúpeľnej soli. Slnenie, užívanie vitamínu D v tobolkách. Zvýšiť príjem prísun vitamínov v tabletkách.

Pridaj komentár