Veľmi rada by som duchovne vzrástla, našla zmysel života, lásku a vnútorné uspokojenie.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho podvedomia. A zase je tu prípad osoby, ktorá vedie boj na život a na smrť so svojím podvedomím. To nie je dvakrát múdry postoj. Dajte vedieť, keď to zmeníte.

Zdravotný stav
Veštecky som prešiel váš organizmus a nenašiel som žiadne vážnejšie ochorenia ani poškodenia. Celkovo veľmi dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je až príliš vzdialený od tela. Teda patríte medzi ľudí s destabilizovanou psychikou. Aurický obal sa vzdialil až za hranicu bezpečnosti. Už teraz je potrebná stabilizácia liekmi od psychiatra. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá stráca kontrolu nad svojou psychikou. A orgazmus a sex celkovo by psychiku ešte viac poškodili.

Povaha
Psychicky ste usadená netradične v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby so silnými židovskými tradíciami. Mali by ste sa im aktívne venovať.

Sexuálne podvedomie
Sexualitu máte usadenú v mozočku a charakterizuje to obrázok osoby vyznávajúcej predstavy ázijskej ženskej sexuality. Celková vzrušivosť: na deštrukciu a terorizmus. Povrchová vzrušivosť: na deštruktívne sexuálne praktiky. Pohlavná vzrušivosť: zabíjanie. Citová vzrušivosť: poriadny masaker. Teda veľmi deštruktívne sklony, ktoré sú pre vás značne rizikové.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov a to sivé a čierne. Túžba robiť veci pre vlastnú radosť a deštruktívne z hľadiska okolia. Priam zbožňujete čierne anjelské sféry a zbytočne ničíte seba aj okolie. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obsahujú všetko o zabíjaní, ničení, devastovaní. Silné deštruktívne vplyvy.

Chromozómová história
Vaše chromozómové korene idú z Afriky až po Taliansko a odtiaľ na Slovensko.

Génové predpoklady
Prevažujú vo vás otvorenejšie génové reťazce, ktoré vyžadujú hlbokú duchovnosť, a nie ničenie seba a podvedomia.

Embryonálny vývoj
V 4.až 5. mesiaci vývoja došlo k poškodeniu a presunu psychiky do mozočku. Silné obdobie bolo v posledných fázach vývoja.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Tvrdo a nekompromisne útočíte na svoje duchovné podvedomie a považujete ho za svojho nepriateľa. Záchranu hľadáte deštruktívnych sférach života okolo vás. Ešte nikomu sa nepodarilo zdolať túžby podvedomia po duchovne. Chcete zničiť podvedomie, ktoré má kozmické rozmery a žiť bežným životom. A ste pripravená použiť čokoľvek, aby ste dosiahli svoje. A to nie je moc múdre a možno tiež nebezpečné.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Ste pripravená aj počas spánku zlikvidovať duchovné tendencie a použijete čokoľvek, aby ste dosiahli svoje. A to je nebezpečné.

Hviezdy, šťastný osud
Pochopiť, že múdrosť a láska dávajú silu žiť s podvedomím a nie ísť proti nemu.

Pridaj komentár