Správny výhražný postoj k pudom vedie k tomu, že brušný mozog s pudmi sa môže podieľať na bezchorobnosti a dlhovekosti. Je to jedinečný fenomén, ktorý dokáže aj vybičovať tukové bunky, aby fungovali inak ako v bežnom prípade.

Pozornosť upriamime na pud sebazáchovy, ale aj pud rozmnožovací, ktorý je prinútený vyhrážkami sa starať o organizmus a prevedie zmeny aj v oblasti fungovania buniek bieleho tuku. Biely tuk sú vlastne trváce bunky, ktorých počet sa počas života nezväčšuje, ale iba samotné tukové bunky sa zväčšujú tým, že do seba naberajú tuk. Napríklad keď niekto prejde liposukciou a je mu umelo odobratá určitá časť tukových buniek, tak odobraté tukové bunky už nedorastú, no tie tukové bunky, ktoré zostali, sa môžu zväčšiť do priestoru tukových buniek, ktoré boli odobraté.

Tukové bunky podľa amerických obezitológov majú okrem funkcie ukladania a spaľovania tuku aj iné funkcie a môžu do tela dodávať až 20 užitočných látok. No u niektorých jedincov to môže byť podstatne väčšie množstvo. U jedincov, ktorí majú vek okolo 50 rokov a sú relatívne zdraví sme vešteckým skúmaním zistili produkciu až okolo 500 druhov užitočných látok pre organizmus. Je lekársky známe, že tukové bunky môžu u niektorých žien po prechode, keď sa ukončí tvorba vajíčok a prebehlo klimaktérium, prevziať tvorbu ženských hormónov ako je estrogén a ďalšie. Ženy zvyčajne aj v tomto prípade zväčšia obsah tuku vo svojich bunkách. Celkovo tukové bunky radi dopĺňajú hlavne činnosť hormonálnych žliaz. Teda produkujú látky podobné hormonálnym a dodávajú ich do tela.

Pokiaľ sa pudy ovládnu vyhrážkami, je možné ich nútiť, aby navŕšili tvorbu užitočných látok až na 1 000 000. Toto číslo sa môže zdať premrštené, ale taká cigareta obsahuje až 400 rôznych druhov chemických látok. Ľudský organizmus je samozrejme omnoho komplikovanejšia fabrika, kde sa vyprodukuje obrovské množstvo rôznych chemických zlúčenín. To by mohol potvrdiť každý biochemik. Jednoducho pudy pozmenia vhodným spôsobom činnosť tukových buniek a zároveň ich zoskupia do nových útvarov k spoločnej spolupráci. Veštecky sme v mnohých prípadoch zistili útvary v podobe veľkosti dlane o hrúbke pár milimetrov. Tieto boli prepojené na jednotlivé hormonálne žľazy, ale aj orgány tela a dodávali do tela látky, ktoré už organizmus nedokázal vytvoriť v takom množstve ako v mladosti. Teda tukové bunky dokážu do určitej miery udržať objem produkcie toho, čo už sa z dôvodu starnutia alebo vysilenia organizmu nevytvorí. Potom sme tu nachádzali útvary vo veľkosti palca a hrúbke pár buniek. Sú spojené so psychickou činnosťou a podporujú ju objemom chemických látok. Napríklad mozog vyprodukuje počas dňa asi 40 litrov chemických látok. To je potrebné pre bežné psychické prejavy. No pokiaľ človek pracuje psychicky a chce mať špičkové intelektuálske schopnosti, tak by mozog mal produkovať až 7 krát 40 litrov denne, čo je už príliš extrémna záťaž pre organizmus a môže to urýchľovať starnutie. A aj tu môžu tukové bunky výdatne pomáhať. Potom sme v bielom tuku nachádzali útvary ako dlhé a tenké pásy, prerušované pásy, niečo ako granátové jabĺčka, hviezdičky, mriežky, niečo ako špirály a éčka. Všetko sú to útvary z tukových buniek, ktoré môžu do tela dodávať užitočné látky. Samozrejme, neudeje sa tak prirodzene, ale iba vtedy, keď do toho pudy v črevách donútite. Takéto stavy sme nachádzali u niektorých jedincov, ktorí sa uchýlili k životu v jaskyniach, respektíve sem odišli zomrieť. Celkovo proces premeny tukových buniek musia riadiť pudy a nie bežný ľudský rozum. Pokiaľ by chcel niekto modifikovať tukové bunky bez súhlasu a požiadaviek pudov, mohla by nastať situácia, kde by tukové bunky mohli začať produkovať nežiaduce chemické látky. Veštecky sa diagnostikovala už tvorba asi 10 000 toxických látok pre telo.

Je tu tiež možnosť pod dozorom pudov tukové útvary detailne dotvoriť za pomoci rôznych byliniek často v kombinácii s jadrovým mydlom a zdokonaliť ich tvorbu ešte efektívnejšie. Negatívum navyšovania produkcie látok tuku je, že organizmus to chce spraviť aj tým, že navýši obsah tuku v bunkách a to treba vhodnými diétami zastaviť.

Záverom prinášame veštecky zdiagnostikované prípady jedincov, u ktorých dochádzalo k prepracovaniu už existujúcich tukových útvarov do vyššej výkonnosti. Tento veštecky výskum realizovala ezoterička píšuca pod pseudonymom Her Barónka.

1. Zemepisná šírka a dĺžka [ 13, 14, K ], ZP, Južná Amerika, infopole, pulzujúce, 89 r.
Robil si rituály a la VUDU, aby sa nakontaktoval na svojho BOHA, ktorého velebil, uctieval, klaňal sa mu. Používal všetky dostupné byliny, aj jedovaté, vysušené žaby, hady, kožu z krokodíla, slonie aj mamutie kly. Raz veľmi zmokol, zmietal sa vo vysokých horúčkach, blúznil, dostal črevnú koliku – salmonelózu a niečo podobné malárii, taký mix. Pri tom blúznení sa mu podarilo nakontaktovať sa na svoje ČREVÁ A BRUCHO. Mal haluze, že tam vládne jeho VEĽKÝ A UCTIEVANÝ BOH!! S absolútnou pokorou sa podriadil všetkému, čo mu BOH BRUCHO nakázal. Využil svoje „bosorácke šamanenie“. Zmiešal dohromady čierne blato, kúsky hadej kože, sušené ropuchy, pridal čerstvú krv, napľul a vymočil sa do toho, nahádzal kúsky psích výkalov a touto smradľavou gebuzinou sa celý ponatieral. Najprv vydržal 1 hodinu, ale veľmi ho to pálilo, neskôr stupňoval nátery aj na 2 – 3 hodiny. Pridával si aj piliny zo železa, rozmrvený kremeň s blatom, urobil z toho placky a prikladal si ich na ruky, hruď, chrbát a stehná. Na brucho si natrel vlastné výkaly zmiešané s močom. Veľmi zaujímavý pocit, akoby z neho vyliezali červy, larvy. V črevách mal priam zahnívajúcu žumpu, kde všetko kvasilo a hnilo. Tieto nátery na neho pôsobili ako balzam. Bolo mu aj strašne zle, vracal a mal hrozné hnačky, ale vydržal. Jeho BOH – brušný mozog /silný pud sebezáchovy/ mu to prikázal. Tak tomu veril, že by bol každého aj zabil, kto by ho chcel spochybniť. Natieral sa asi 2 mesiace, telo sa mu postupne vyčistilo, črevá začali opäť fungovať, všetky baktérie zmizli. Mala som pocit, že hnedý tuk bol skladiskom toho svinstva. Nátery naštartovali biely tuk, začala sa tvorba hviezdičiek, dlaňoviek, palcákov, dlhých a prerušovaných pásov, okrem toho sa mu napravila biochémia, zmizol z neho čpavok, vysoké % sírovitých látok, ktoré mu robili problémy, močil hustý, tmavý, zapáchajúci silne bakteriálny moč a piesčité nánosy.

2. Zemepisná šírka a dĺžka [ E, F, 2 ], VP, Francúzsko, infopole, 5O r., muž.
Bádateľ, chemik, venoval sa aj súkromnému bádaniu buniek, vyrábal si vlastné chemické preparáty, pod mikroskopom robil pokusy s kúskami detských tiel. Mal známeho na patológii, ktorý mu ihneď dohodil čerstvé kúsky kože, odrezaný prst, niektoré vnútornosti z detských mŕtvoliek, dokonca si „zgustol“ na predčasne narodených deťoch. Občas mal šťastie aj na čerstvo odrezané končatiny pri haváriách. Nabiehajú mi samé absurdnosti, toto bol nejaký bádateľ – úchylák. Urobil si známosti aj na pôrodníctve a občas ukoristil kúsky z pupočnej šnúry, krvavej, ktorú si ako šafran prikladal na seba, ponatieral sa čerstvou krvou a nemal vôbec zábrany dať si na seba aj kúsky z kože, ale všetko z detí, pôsobilo to cez kožu ako elixír života. Nabieha mi tvorba nových útvarov, akoby sa jeho bunky začali omladzovať a znovu rozmnožovať. Tento bol silne uložený v brušnom mozgu, pudy až živočíšne, nemal žiadne zábrany robiť na sebe tieto experimenty. Radil sa podvedome pudom sebazáchovy, ale ako zviera. Bunky u neho fungovali ako u 10 r. jedinca. Bol by sa dožil vysokého veku, ale pri jednom takomto pokuse bol neopatrný, porezal sa, dostal otravu krvi z mŕtvoly a zomrel.

3. Zemepisná šírka a dĺžka [ H, 13 ], VP, Zadná India, 78 r. info pole, muž.
Ind, miešanec s Európanom. Od detstva bol veľmi obézny, mal nielen mindráky, ale aj dosť vážne zdravotné problémy, hlavne so srdcom a dýchaním. Keď mu hrozilo, že môže zomrieť, rozhodol sa pre samoliečbu. Kdesi sa dočítal o modifikácii tukového orgánu a nakoľko bol naozaj vážne chorý, začal sa seriózne venovať svojmu zdraviu. Viac menej intuitívne začal komunikovať so svojím pudom sebazáchovy. Utíšil sa, ukľudnil, dal otázku a čakal. Vždy dostal nejakú informáciu. Čo má robiť, aby sa vyliečil. Najprv tomu celkom neveril, ale neskôr sa stretol s iným Indom, ktorý pri meditáciách prišiel na to, že šťastný osud, život, zdravie,… má „uložené v bruchu“. Takže si navzájom potvrdili, že to funguje. Náš Euroind sa poradil so svojím pudom sebazáchovy a vždy poslúchol. Tiež sa obkladal bylinami, či čerstvými alebo macerovanými v liehu, alebo zmiešanými s masťami. Nebolo jedno, čo a kde si položil na seba. Napr. si dával na seba drevené uhlie vytiahnuté z pahreby, trochu vychladnuté si položil do oblasti pupka, pôsobilo na neho aj ako teplo, aj ako uhlie. Dokonca si robil pokusy, že vybral drevené uhlie jemne zahrotené, nechal ho trochu tlieť a potom si ho približoval k svojmu telu /ako moxovanie/. Zmena tvorby chémie v mieste pôsobenia, zvýšený prísun krvi, koncentrácia živín, chemických prvkov, vyplavovanie toxínov, následne iná štruktúra buniek, opäť mám pocit nejakej novej formy modifikácie tuku, vyslovene ako keď sa bunka koncentruje na jedno miesto so silnými liečivými efektmi. Prikladal si na seba aj úlomky z dreva, kôry stromov, hodne ihličnanov. Opäť iná tvorba chemických látok. Prepojenie – určitý druh /drevo, kameň…/ molekulárne nové usporiadanie buniek, pripomína mi to činnosť granátových jabĺčok, ale nie je to to isté. Prirovnanie, vsugerujem si užitie lieku /imaginárne/ a v mozgu a v ústnej dutine prebehne chemický proces, môže byť aj fyzicky, aj mentálne zameraný na konkrétne miesto. Asi takto experimentoval.

4. Zemepisná šírka a dĺžka [ D, 15 ], ZP, Charlesov mys /pri Sev. Amerike/, 65 r., žena, živá.
Urastená, pevná moletka, nie sadlovitá. Náhodou sa dočítala o činnosti tukového orgánu, o jeho užitočnosti. Po mnohých neúspešných pokusoch schudnúť sa rozhodla využiť skromné informácie o modifikácii tukového orgánu. Neviem sa zbaviť pocitu, že sa napája na naše geriatrické pokusy, nevie o nás, ale sníma naše informácie. Darí sa jej, naštartovala a začala vyrábať až 20 000 látok. Používa všetky formy obkladov, umývanie, pod prísnym dohľadom pudu sebazáchovy, dokonca sa aj modlí k nemu ako k svojmu ZÁCHRANCOVI – SPASITEĽOVI /nie je veriaca/, darí sa jej tvorba nám známych modifikácií tuku, má obrovskú túžbu a presvedčenie, že sa jej podarí nielen schudnúť, ale aj vytvoriť dostatok chemických látok. Neviem, či náhodou nerobí Silvovku, lebo mi tam pasujú obrazy vizualizácie a programovania. Nahodí si napr. natriem sa močom a rašelinou, ihneď zapne mentálnu obrazovku a programuje sa: Môj pud sebazáchovy vykonáva všetky potrebné chemické reakcie na modifik. tuk.orgánu tak ako to má byť. VERÍM TOMU A NESPOCHYBŇUJEM. A naozaj jej to funguje. Schudla, zbavila sa dlhoročných toxínov v hnedom tuku, tvorba biochémie a užitočných látok fičí, je zdravšia, plná energie a vitality. Prebieha u nej iná chemická reakcia, molekulárne usporiadanie. Neviem, či nepoužíva aj magnety a magnetizovanú vodu, nabieha mi takáto informácia.

5. Zemepisná šírka a dĺžka [ D, 11 ], ZP, Sev. Amerika, info pole, 69 r., muž.
Vedec, laboratórium, rôzne chemické pokusy, pozmenená biochémia, psychika, veľmi vnímavý. Pri jednom pokuse mu vybuchla kaďa s chemickými gebuzinami. Hrozil výbuch, otrava, ale podarilo sa mu to zlikvidovať bez vážnych následkov, mal menšie popáleniny, ale nič vážne. V čase havárie mu fungoval celý imunitný systém celkom ináč. Akoby bol v maximálnej pohotovosti. Všetky bunky úžasne čulé, tvorivé, pripravené ihneď zasiahnuť. Chémia tak isto funguje ako počas havárie. Sťahuje sa zo všetkých buniek, orgánov koncentrovane na jedno miesto a odtiaľ sa okamžite premiestni na rizikové miesto. Ako putujúce bunky. Tento nemá čas venovať sa ničomu, tak si vymyslel, že má v bruchu KAPITÁNA, ktorý všetko zariadi – prikáže. Riadil sa výlučne jeho príkazmi. Aj mu to vyhovovalo, nemusel sa zaťažovať žiadnou prácou. Iba konal pod jeho dozorom. Tento si vyrábal maceráty: lieh + ihličnany, lieh + kvety.

Pridaj komentár