Prešli skoro 3mesiace a chcem Vás poprosiť o kontrolný geriatrický profil na základe aj psychického stavu, ktorý sme riešili. V poslednom čase cítim bolesti svalov a nervozitu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som znovu veštecky odhadol, ako si vediete v ozdravovaní organizmu (B42). Ide to celkom dobre. Dosahujete maximálne možné hodnoty. Veštecky som sa pozrel dovnútra buniek a v tejto oblasti je všetko vo výbornej kondícii. Ste nastavená na dlhovekosť. Pokiaľ je záujem ísť ďalej v geriatrických terapiách, tak môžem skontrolovať celú mikrobiálnu oblasť v tele a biochemickú tvorbu. Prípadne sa venovať drobnostiam, na ktoré sme pozabudli. Je to na vás.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky neuróny v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby, čo hovorí o tom, že organizmus sa o neurónové bunky stará vzorne. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú štandardné. Gény: dva gény, ktoré sa so zvýšenou starostlivosťou starajú o lymfatické riečište a svaly, čo je v poriadku.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú štandardné. Gény v poriadku. Niektoré nastavené na zvýšenú starostlivosť o telo.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy sú štandardné. Gény v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú dobité k dlhovekosti. Chromozómy sú štandardné. Gény sú nastavené ako u dlhovekých ľudí, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú štandardné. Gény v poriadku.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú štandardné. Gény zoskupené ako u dlhovekých ľudí, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú štandardné. Gény pre zdravie nadštandardné. Z oblasti tuku sú hormonálne žľazy podporované prísunom užitočných látok.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú štandardné. Gény
zoskupené ako u dlhovekých ľudí, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: v oblasti tukových buniek ste začali produkovať 400 000 užitočných látok, z ktorých 40% nateká do organizmu a podporuje jeho aktivity.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem velmi pekne za kontrolny geriatricky profil, ktorý ma potesil. Zaroven Vás prosím o kontrolu mikrobialnej oblasti a chemickej tvorby. Teším sa, že môžme ísť až do takych hlbok v terapii. Dakujem pekne za všetko.

Pridaj komentár