Vašu liečbu som robila 5 mesiacov a bola by som rada, keby ste mi poradili, čo by som mala robiť ďalej a ako vyzerá môj zdravotný stav. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako funguje svet mikroorganizmov vo vás. Prvá liečba zabrala voči herpetickým vírusom (A952). No niektoré ešte zostali. Treba počkať 2 týždne a znovu zrealizovať liečbu. Dovolil som si vám spraviť komplexný mikrobiologický profil a navrhnúť liečbu a úpravu mikroflóry. Po dvoch mesiacoch sa ohláste na kontrolu.

Mikrobiologický profil kože: systém ochrany kože a tela cez kožu je dostatočne silný a nedovoľuje prienik mikróbov ani vírusov. Potné a mazové žľazy reagujú účinne na povrchu kože. Všetko v poriadku.

Mikrobiologický profil ústa, oči, nos, pohlavné orgány, anál: slinné žľazy sa po preliečení aktivizovali a účinnejšie chránia proti mikróbom, no prepustia vírusy do tela. Nie však nebezpečné formy. Oči účinne ochraňujú organizmus voči prienikom mikróbov a vírusov. Sú schopné zlikvidovať aj nebezpečnejšie formy. Nosná sliznica je pasívna a dovnútra pustí mikróby a vírusy. No nebezpečné formy nepustí. Imunita vie dobre zareagovať. Uši a príušnicové žľazy dobre chránia proti mikróbom a vírusom, dobre reagujú aj na nebezpečné formy. Pohlavné orgány a pohlavná žliazka nepracujú dobre, do organizmu prepustia skoro všetky mikróby, vírusy. Treba túto oblasť preliečiť. Análny otvor neprepustí mikróby, ale vírusy áno. No nebezpečnejšie formy neprepustí.

Reakcia organizmu po poranení: nie je dostatočná, nedokáže organizmus účinne reagovať. No na najnebezpečnejšie formy mikroorganizmov vie reagovať. Treba dať do poriadku.

Mikrobiologický profil pľúca: oblasť krčných mandlí alebo ich okolia reaguje chaoticky a zle rozlišuje, čo vchádza dovnútra. Likviduje vírusy, ale púšťa mikróby. Dobre reaguje na nebezpečné mikroorganizmy. Lymfatická mriežka v dýchacej trubici a celých pľúcach zle reaguje na mikróby a vírusy. Značná pasivita. Obranu pred angínou a chrípkou zabezpečujú hlavne biele krvinky a to účinne.

Mikrobiologický profil žalúdok, tenké črevá, pankreas: žalúdočné šťavy zle likvidujú nevhodné mikróby, ale dobre vírusy a životne nebezpečné mikroorganizmy. Tenké črevá vedia dobre udržať vhodnú mikroflóru v tejto oblasti, no nedokážu zlikvidovať nebezpečné mikroorganizmy. Šťavy zo žlčníka v poriadku. Pankreatické šťavy nedostatočná likvidácia nevhodných mikroorganizmov. Hrubé črevo účinne chráni proti prenikaniu mikróbov, ale nie vírusov.

Mikrobiologický profil lymfatický systém, biele krvinky: celkovo lymfatický systém zle a nedostatočne reaguje na to, čo sa deje v organizme. Nedokáže účinne reagovať. Neustále ho oslabujú herpetické vírusy. Biele krvinky výborne pôsobia v pľúcach, kde zachytia všetko, v ostatných oblastiach pracujú slabo. Zlá spolupráca lymfatických uzlín a bielych krviniek. Biele krvinky by reagovali na prípadné onko bunky slabo a pomaly.

Mikrobiologický profil výskytu mikróbov, vírusov, plesní a pod.: nevhodné herpetické vírusy sú v pečeni, aj keď je ich menej, čiastočne v slezine a obličkách. V ostatných častiach ich postupne organizmus likviduje. Mikroflóra žalúdka nie je vhodná a robí problémy s celkovým trávením a spravovaním živín. Bude vhodné pozmeniť skladbu. Hrubé črevo je plné nežiaducich mikroorganizmov a bude treba riešiť. Celkovo je v organizme nevhodná skladba mikroorganizmov a ešte zostali aj herpetické vírusy. Je ich podstatne menej. Niektoré sa uzavreli do latentného štádia. Treba počkať, aby sa prebrali.

Mikrobiologická liečba podľa pudov: liečba sa bude ďalej realizovať na základe pudu teritoriálneho, ktorému sa budete vyhrážať cez obrázky jaskýň predstavou sekania končekov prstov a rúk. Tento pud sídli v hrubom čreve na ľavej strane. Počkáte dva týždne a znovu zopakujete kúru so zemiakmi. Dáte čerstvo nakrájané zemiaky na utierku a uložíte na telo. Jedna procedúra trvá 20 minút. Utierku posúvate po tele. Zrealizujte dve procedúry počas 2 mesiacov. K zemiakom môžete pridať aj nakrájané rajčiny, prípadne telo šúchať rozrezanou rajčinou. Tiež 2 krát za mesiace. Vhodné je piť čerstvú šťavu z rajčín, dúšok najskôr premiešate poriadne v ústach so slinami a potom prehltnete. Robte tak 10 krát za 2 mesiace. Ďalej je treba zohnať konáriky viniča, nasekať nadrobno, dať do plátenného vrecka a prikladať na telo. Asi 4 krát čerstvo nasekať a dať postupne na rôzne časti tela. Procedúra trvá 20 minút. Zrealizovať počas 2 mesiacov. K viničovým konárikom pridať kamienky vápencové z lomu, menšie aj väčšie kúsky a prikladať na telo. Kúpte si silné mentolové cukríky jeden cukrík si šúchajte po mokrom tele. Potom osprchovať. Robte tak aspoň 4 krát za 2 mesiace. Neustále počas dvoch mesiacov pojedať kombináciu banány, kivi, avokádo, granátové jabĺčka. K tejto kombinácii nič nepridávajte. Pravidelne si vytlačte jablkovú šťavu a do toho rozpustite 1 acylpyrín. Zrealizujte aspoň 10 krát. Do jedálnička pridať uvarený karfiol, kaleráb, zeler, mrkvu, petržlen. Môže byť aj slabo sparené a pojedať ako hlavné jedlo. Ďalej pridať varené zemiaky bez šupky a kyslé mlieko. Aspoň 10 krát počas 2 mesiacov. Posledná terapia je kúpiť obilie alebo otruby v potravinách a šúchať nimi telo asi 4 krát, potom osprchovať. Do otrúb nakvapkať olivový olej. Užívať komplex minerálov a vitamínov, celé balenie. Jesť môžete všetko okrem čerstvého chleba, nahraďte ho ryžovými chlebíkmi a ryžou. Počas terapie sa môže zmeniť stolica a moč. Pri výrazných zmenách spomaľte terapie a znížte dávky.

Pridaj komentár