V tomto príspevku sa zaoberám chudnutím a vyživovacími pomermi v orgánoch a svaloch ľudského tela.

Tentokrát som sa pri chudnutí zameral na stav vyživovania vlastných orgánov a svalov tela. Uvedomil som si, že pokiaľ v tele nefunguje aktívny nervový vzruch, tak je predpoklad, že moje orgány a svaly budú zle vyživované. Znovu som na diaľku bioenergeticky a veštecky ošetril niekoľko tlstých ľudí a zistil som, že ich orgány a svaly sú vyhladované a často decimujú aj svalovú hmotu, z ktorej získavajú nutné živiny.

Teda v tele obézneho človeka sú orgány hladné a doslova podvyživené, a to platí aj o svaloch. Všetky živiny a všetka výživa putuje do tukového podložia. Znamená to, že nervové zakončenia nedostatočne zabezpečujú prísun krvi a tiež lymfy v lymfatickom riečišti. Teda máme tu dve vyživovacie cesty a to krvné riečište a lymfatické riečište. Napríklad u mňa som zistil podvýživu orgánov a svalov. Preto pred cvičením sa snažím užívať látky na aktivitu nervovej sústavy. Tiež sa liečim aj bioenergiou Reiki a ako sa hovorí, liečim nervovú sústavu touto bioenergiou. Pri týchto bioenergetických liečbach nervovej sústavy pociťujem v lymfách a ich okolí značnú bolesť a nepríjemné pocity. Musel som aj z tohto dôvodu menej cvičiť v posilňovni. Ale na druhej strane sa zrýchlila regenerácia svalov.

Celkovo som v obvode brucha zmenšil tukovú zložku o 12 centimetrov, s čím som celkom spokojný. Odporúčam, aby si dal každý obézny človek jednak vyšetriť hormonálnu činnosť, ale aj nervový systém a stupeň aktívnosti, ktorá dovoľuje dobré vyživovacie pomery v orgánoch a svaloch tela. Aj keď vám lekársky nezistia žiadne chorobné stavy, odporúčam pri chudnutí preventívne všetko preliečiť vhodnými liekmi. Tak isto sa pripravujem užívať koenzým Q 10. Verím, že sa bude podieľať na ďalšom zharmonizovaní trávenia.

Pridaj komentár