Chudnutie z pohľadu alternatívneho liečiteľstva. Budem tu prezentovať skúmanie problematiky obezity a činnosti hormonálnych žliaz.

Naďalej pokračujem v osobnom chudnutí. Každé ráno sa pri chôdzi programujem, aby som s diétami a liečbou tučnoty neprestal. Ďalej užívam prípravky na rast svalov, ktoré užívam pred posilňovaním vo fitnes centre. Do fitnes centra chodím 5 krát do týždňa. Neustále sa každé ráno vážim a snažím sa udržať si váhu. Zároveň mi pod vrstvou tuku rastú cvičením a užívaním prírodných rastových látok svaly.

Teda vymieňam tuk za svalovú hmotu a zároveň kontrolujem váhu. Skoro každý večer chodím na dvojhodinovú prechádzku. Vo štvrtok a v sobotu chodím špeciálne na jednohodinové prechádzky. Začal som sa zaujímať aj o svoju hormonálnu činnosť a ako som na tom. Na diaľku som si bioenergeticky zhodnotil absolútnych tlsťochov a zistil som, že zvyčajne majú poškodenú činnosť pankreasu a to tvorbu inzulínu a ďalších látok, ktoré pankreas produkuje. Celkovo majú nefunkčný pankreas, niektoré látky pankreas neprodukuje vôbec a niektoré vo zvýšenom objeme. Teda je vhodné, aby si každý, kto je silne obézny, dal skontrolovať celú hormonálnu činnosť a podľa potreby ju liečil.

Ja som si uvedomoval hlavne slinné žľazy, tráviace žľazy žalúdka, žlčník, dvanástorník a pankreas. Všetky vylučujú látky priamo do natrávenej potravy. Osobne som si zistil nestabilné pomery práve v pankrease. A tak som sa začal preliečovať. Ráno užívam komplexne homeopatikum pre ľudí, ktorí sa dlhodobo prežierajú. Za hodinu nalačno vypijem zvláštnu tekutinu na čistenie žalúdka. O hodinu nasleduje bylinkový čaj na čistenie pečene, dvanástorníka a pankreasu.

Teda mám snahu preliečiť celú tráviacu sústavu a harmonizovať hlavne činnosť pankreasu, čo sa mi aj darí. Napriek tomu chuť neustále jesť neustupuje a problém treba hľadať aj v psychických prejavoch. Začal som si uvedomovať, že požieračský stav nastupuje vtedy, keď vo vnútri mňa začne prevládať nervozita a strach, že sa niečo nepodarí a dopadne zle. Keď mám tento stav, tak sa snažím sadnúť si, utíšiť sa a vyvolať spavé hypnotické stavy. V tomto stave zostanem asi 10 minút, kým sa emócia strachu nezmení na emóciu hnevu. Keď sa hnevám, tak toho pojem menej. Tak isto sa usilujem aj o delenú stavu a to vtedy, keď sa váha začne dvíhať.

Pridaj komentár