A 134 – Depresie – 2004-06-22 11:25:10


Som spolocenska, mam rada pohyb, rada travim cas s priatelmi, mam rada prirodu. Momentalne ma trapia depresie a nedokrvenost koncatin.

Saša Pueblo – Depresie – 2004-06-22 11:26:09


Povaha
Ste hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá všetko odmieta a chce mať pokoj od všetkého. To nie sú dobré obrazy, treba začať proti nim bojovať.
Sexualita povahy
Bioenergeticky zachádza do svalstva a naznačuje unavenosť svalstva a určité stuhnutie. Strnulosť a nechuť ísť ďalej. Ochromenie a uzatvorenie sa. Nutnosť aktívneho pohybu, posilňovania. Treba sa premáhať sa a to dlhodobo.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú povahu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá sa chce pred svetom schovať. Všade je vojna a vy ste ako vietnamský partizán.
Astrológia sudičky
Skúmam zoskupenie neurónových schém v mozočku. Je tu štandardná schéma a poslanie venovať sa oblasti, kde je deštrukcia. Nie na strane deštrukcie, a možno aj áno. To si už vyberiete vy, či zločinec alebo policajt.
Astrológia psychiky
Skúmam zoskupenie neurónov v šedej kôre veľkého mozgu. Nachádzam tu obraz vás, policajtov a väzenie. To je oblasť vašich problémov.
Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Charakterizuje to obrázok planéty Pluto, ktorá je silne deštruktívna a núti vás, aby ste si privlastňovali to, čo vám nepatrí. Neustále opakuje slová ukradni, ukradni. Na vás záleží, aké si v živote vyberiete miesto.
Rodová karma
Skúmam predkov v rodostrome a vplyv na súčasný osud. Vnímam kňaza v období I. svetovej vojny, ktorý pochovával mŕtvych vojakov a tešil sa, keď mohol za to niečo dostať. Žil až príliš laickým životom. Niektoré veriace to neznášali a želali mu, aby jeho duša trpela.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva. Keďže je značne deštruktívne, nebudem ho komentovať. Nedovoľuje vytvoriť harmonické vzťahy s mužmi a okolím vôbec.
Verím, že v živote nájdete veľa vôle, aby ste stáli na tej správnej strane a zo svojho života spravili niečo dobré. Láska a len láska. Saša Pueblo

Pridaj komentár