Mám bolesti chrbta, hlavy, skôr ako bolesť sa to prejavuje tŕpnutím a pálením šije a ramien, na zadnej časti krku za uchom niekedy cítim kŕčovité ťahanie, pobolievanie je skôr mierne v hrudnej časti a tiež časté svrbenie pozdĺž celej chrbtice.

Veštecky som sa pozrel na váš zdravotný stav. Problémy, ktoré máte, vznikli prehnanou reakciou imunitného systému. Príčinu však treba hľadať v psychike. Nestabilná psychika a potreba psychoterapií. Odporúčam, aby ste si nechali vypracovať aj veštecký profil psychického stavu.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo žiadnu z uvedených oblastí. Stupeň chorobnosti okolo 35, čo je začínajúca chorobnosť. Všade veštecky vnímam ostré trojuholníky, čo naznačuje na trvale poškodené neurónové bunky. Organizmus sa nedostatočne stará o ich údržbu a obnovu.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo neobkreslilo krv a kostnú dreň v lopatkách, rebrách, kĺboch a panvovej oblasti. Stupeň chorobnosti 42, čo je už bežiaca choroba. Kostná dreň je akoby spálená a málo regenerovaná.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku a tiež nervové impulzy z tela do mozgu a naspäť sú v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): neobkreslilo vaječníky, ostatné obkreslilo.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku, iba oblasť maternice nie.

Diagnostika imunitná: imunita voči nežiaducim mikroorganizmom je dostatočná a preniká všade do organizmu. Imunita proti zhubným bunkám je príliš vysoká. V tele je málo neštandardných buniek. Je agresívna a napáda aj neurónové bunky a bunky kostnej hmoty. Príčina je v psychike.

 

Poprosila by som Vás o kontrolnú diagnostiku môjho zdravotného aj psychického stavu. (A732; A746). Cítim sa lepšie hlavne po psychickej stránke aj zdravotne je to lepšie.

Diagnostika 7. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti. Celkové zlepšenie. Aurický obal aj podvedomé obaly sú naspäť v tele. Teda zatiaľ máte stabilný psychický stav, čo je dobrá správa.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo kostnú dreň v poriadku. Stav sa zlepšil.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je dostatočná. Imunita voči zhubným bunkám poklesla na rozumnú úroveň. Teda zlepšenie, ktoré sme potrebovali dosiahnuť.

Pridaj komentár