Začali ma bolieť kĺby na rukách, zápästí až tak, že som nemohla s nimi pohnúť. Lekári mi diagnostikovali reumatoidnú artritídu. Mám predpísaný liek – cytostatikum.

Vešteckými metódami som sa pozrel na príčinu vášho ochorenia. V tele je relatívne všetko v dobrom zdravotnom stave. No imunita voči mikroorganizmom je v zlom stave. Je minimálna a do organizmu preniká problémovo. Nie je zničená, zatiaľ sa s tým dá niečo robiť.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo nervstvo v poriadku. Nedostatočná reakcia mozgu na impulzy z oblasti kostí a kĺbov.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo neobkreslilo štítnu žľazu, stupeň chorobnosti 14, čo je disharmónia. No máte extrémny prepad hormónu štítnej žľazy a látok, ktoré žľaza vyrába. Nedostatočný prienik do organizmu. Príčinou sú čudné baktérie a mikroorganizmy v tejto oblasti. Ostatné v poriadku.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo okosticu a kĺbové spoje. Všade sú mikroorganizmy, latentné zápalové procesy v hĺbke kostí. Okostica je na viacerých miestach poškodená. Ukladanie toxicity. Stupeň chorobnosti 42, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčinou sú mikroorganizmy.

Diagnostika imunitná: imunita voči nežiaducim mikroorganizmom je na minimálnej prípustnej hodnote, ale nepreniká do organizmu. Imunita voči zhubným bunkám je dostatočne vysoká a preniká všade.

Celkovo zlá skladba mikroorganizmov v tele. Mikroorganizmy z múch a ich lariev. Možnosť je liečiť sa silnými antibiotikami, alebo by pomohlo aj užívanie nápoja Kombucha. Celkovo by bolo treba dať do poriadku imunitný systém a upraviť mikroflóru v tele. Pokiaľ máte záujem, dajte vedieť.

Pridaj komentár