Ako 4. ročný som začal trpieť silnou obezitou, mama so mnou chodila na endokrinológiu 2 krát do roka, všetko v norme, keď som dospieval, tak som chcel byť chudý a pekný, tetu mám lekárku, poradila mi bezcukrovú Atkinsovú dietu, schudol som, veľa, asi 35 kg, ale na úkor životnej energie,…a tak sa to odvtedy ťahá dodnes.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na príčinu vašej obezity. Už od detstva máte nedostatočne rozvinuté hormonálne žľazy a ich produkcia je pre organizmus nedostatočná. Potom to musíte nahradiť zvýšeným prísunom stravy. Bohužiaľ, hormonálne žľazy nemožno liečiť. Je tu možnosť neustáleho prísunu hormonálnych látok. Iná možnosť je liečiť tukový orgán (tuk v tele), aby začal produkovať potrebné hormonálne látky. Máte tiež silne destabilizovaný psychický stav a bolo by treba sa aj s ním zaoberať.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo krvné riečište v poriadku. No porušené sú vyživovacie pomery. Orgány sú vyhladnuté a tuk sa prepcháva ako vládze. V tele je značne vysoká toxicita a ukladá sa v koži. Možné riziko ekzémov a kožných problémov.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo nervstvo a zakončenia v poriadku. No viazne nervový vzruch. Orgány nemôžu poslať dostatočný signál do mozgu.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo lymfatické uzliny aj riečište. Neobkreslilo lymfatickú špongiu a lymfatický mok. Je toxický a nedokáže prejsť kvôli chorobnosti špongie okolo krku do systému žíl a ciev. Stojaca stoka.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): kyvadlo neobkreslilo žiadnu hormonálnu žľazu. Chorobnosť 32 -40, čo je už chorobný stav. Nedostatočná produkcia. Zle vyvinuté od detstva, porucha v embryonálnom vývoji. Sú dve možnosti liečby: užívať trvalo náhrady hormónov alebo prinútiť tukový orgán k modifikácii, aby začal tieto látky produkovať.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo obličky. Chorobnosť 24, čo je iba disharmónia. Tuk produkuje jedovaté látky, ktoré ničia obličky a nedovoľujú aktívnu činnosť. Kyvadlo neobkreslilo kožu, tiež tukový orgán, ktorý má chorobnosť 62, to je chorobný stav. Neprodukuje 22 druhov potrebných látok pre telo a produkuje škodlivé látky.

Diagnostika imunitná: obidve imunity sú v poriadku.

Pridaj komentár