Mohli by ste sa pozrieť na moje anjelské sféry, lebo veľmi ma táto oblasť priťahuje. Preto chcem ísť i na kurz kreslenia, kde sa aktivizuje pravá hemisféra. Totiž myslím si, že by mi to mohlo pomôcť byť vnímavejšia na vnútorné prežitky, meditáciu, pocity zvlášť k niektorým ľuďom.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vaše anjelské sféry. Máte okolo seba prevažne sivasté anjelské sféry. To hovorí o tom, že si chcete veci robiť po svojom a nie tak, ako to vyžaduje dosahovanie úspechu a vytýčených cieľov. Úspešné osoby majú veľké anjelské sféry sklovité, biele, zlatisté alebo pulzačné a podriaďujú sa nutnosti robiť veci tak, aby išli k úspešnosti.

Anjelské obaly tela
V 4. roku sa vykonajú v oblasti detskej žľazy základy pre anjelské sféry šamanov a potom tu zostávajú energetické bublinky s informáciou o anjelských sférach. Nachádzajú sa tu u vás dva obaly, ktoré obsahujú informácie o anjelských sférach, ale boli potlačené a sú pasívne. Terapia na otvorenie tohto systému: zobrať si vajíčka, položiť pred seba a kresliť anjelov podľa predlohy v Galérii zasvätení. Treba vyhľadať anjelské zasvätenia.

Veľký mozog obsahuje sivasté anjelské sféry vytvorené z drievok. Sú sivasté, čo naznačuje na to, že sa neviete podriadiť realite a nutnosti robiť veci tak, aby ste dosiahli životné ciele. Terapia: zoberte si knihu matematiky a počítajte príklady, ku každému kreslite obrázok anjela v predstave sklovitej. Predstavy sklovitých anjelov spájajte do jednej predstavy pri počítaní, až dosiahnete pri sebe veľkú postavu bielej farby. Treba vyprodukovať stovky sklovitých anjelov a spojiť ich.

V strednom mozgu máte malé postavičky anjelov sklovitej farby, čo je nedostačujúce pre šťastný osud. Terapia: nakreslite postavu veľkú aspoň pol metra na modrastý papier a drobné postavičky kreslite do veľkej anjelskej postavy.

V mozočku nemáte žiadne anjelské znaky. Terapia: v Galérii zasvätení si vyhľadajte anjelské znaky a kreslite si ich obyčajnou ceruzkou po rukách.

V mieche máte všade drobné postavičky bielych anjelov. Treba ich vzájomne pospájať. Nakreslite si veľkú postavu a do nej vkresľujte drobné postavičky anjelov, ako keby to kreslilo dieťa. Všade klásť drobné paličky zo stromu asi 5 cm. Narezať konáre na krúžky a ukladať pri každú anjelskú postavičku.

V brušnom mozgu vnímam veľkú postavu zvieraťa s krídlami, všetko sivasté až čierne. Teda životnú energiu užívate ako sa vám zachce, až negatívne. Terapia: zožeňte si mušle, ulity slimákov, korýtka ap. a poukladajte okolo pupka.

V gangliách sú znovu drobné sivasté anjelské sféry. Chcete si robiť veci po svojom a ako vás to uspokojí. Terapia: nakreslite si pred seba drobné postavičky anjelov a do každého vložte kamienok. Aspoň 100 kamienkov a 100 kresbičiek.

Pridaj komentár