A 96 – Tŕpnutie prstov – 2004-05-07 13:44:04


Trpnu mi malicek a naprstok lavej ruky.
Citim ich ale citim aj to ze su inac citlive ako ostatne prsty.
Este sa mi stava ze sa citim nesustredeny. Cize obcas sa nedokazem s laskou sustredit ani na veci na pracu ktoru rad vykonavam alebo ju vykonavam ako pracu alebo hobby . Je to sprevadzane aj akymsi nechcenym smutkom a zialom. Objavuje sa to len cey den, ale nie kazdy den. Vtedy vidim veci pesimisticky a citim ze mi klesa reakcna schopnost.

Saša Pueblo – Tŕpnutie prstov – 2004-05-07 13:44:51


Zdravotná diagnostika

Celková diagnostika: naznačuje na problémy v oblasti kĺbov a šliach na všetkých miestach. Ďalej treba liečiť miechu. V mozgu je treba preliečiť mozgovo-miešny mok, ktorý má za úlohu čistiť mozog. U vás je toxický a nečistí mozog a miechu dostatočne. Ukladanie toxických látok v mozgu. Choré miesta v mieche blokujú nervovú aktivitu v oblasti kĺbov. Po emočnej stránke negatívne pôsobí na váš zdravotný stav emócia strachu.
Reiki diagnostika: poukazuje na slabú bioaktivitu v mieche a chrbtici, na kryštáliky toxických látok v mozgu, mieche, vo svaloch a orgánoch tela. Lymfatický systém je preťažený a vypúšťa toxické látky naspäť do lymfatického riečišťa a to ich ukladá do iných častí tela. Nedostatočná výživa svalov a celého nervového systému a zvlášť niektorých oblastí chrbtice. Naznačené sú aj drobné latentné zápaly a baktérie vo svaloch a koži. Nákaza od psa.
Diagnostika kyvadielkom: naznačuje na choré oblasti okolo chrbtice, zdurené oblasti na vonkajšej strane miechy. Nedokážem virguľou nakresliť miechu. Chorá oblasť. Je vhodné dať si ju lekársky vyšetriť. Možné budúce rizikové oblasti. Chorý lymfatický systém v oblasti chrbtice. Rizikovosť.
Silva diagnostika: organizmus nedostatočne kontroluje, čo sa v ňom deje. Údržba žiadna, všade navážanie toxicity. Zlé vyživovanie celého tela. Deštruktívne pochody na chrbtici.
Diagnostika automatickou kresbou: kresba naznačuje na čierne oblasti okolo miechy a naznačuje chorobné stavy.
Diagnostika echolokáciou: odraz vyslanej bioenergie sa nevracia z oblasti chrbtice.
Diagnostika dvojníkom: naznačuje príliš veľa chorých buniek v tele, ktoré by sa mohli vymknúť spod kontroly. Slabý stav imunitného systému. Vhodná liečba.
Diagnostika totemovým zvieraťom: naznačuje na budúce riziká s imunitou a neschopnosťou likvidovať staré a choré bunky.
Diagnostika vnútorným hlasom: tento človek je na pokraji zdravotných problémov. Okamžite treba zmeniť stravovacie návyky a spôsob stresujúceho života. Deštruktívny vplyv partnera je značný.
Diagnostika prvkov: máte trvalý deficit minerálov.
Diagnostika chemických látok: naznačuje na problémy a disharmónie v produkcii štítnej žľazy. Neprodukuje látky potrebné na obnovu lymfatického riečišťa a lymfatických uzlín.
Diagnostika teploty povrchu tela: oblasť má byť teplotne nízka, u vás je vyššia. Zlá schopnosť regenerácie nervstva v tejto oblasti.
Diagnostika stupnicou: stupeň 1 je dobrý stav, stupeň 10 a viac chorobný stav. Mozgovo miešny mok stupeň 12, lymfatický systém stupeň 14.
Diagnostika aurického vyžarovania: je skrížená na všetkých miestach lymfatických uzlín v tele. Dvojité skríženie v uzlinách na krku. Skríženie je aj v mozgovo-miešnom moku.
Diagnostika lekárskym vyšetrením: choroba lymfatických uzlín zatiaľ nie je lekársky diagnostikovateľná. Chorobné stavy sú na hranici lekárskeho zistenia.
Diagnostika aurického obalu: diery v aurickom obale, ktorý je tvorený bioenergiami tela, sú do oblasti lymfatických uzlín v tele. Saša Pueblo

Pridaj komentár