Mávam silnú trému rozprávať pred väčším množstvom ľudí. Trasie sa mi hlas, neviem sa sústrediť, mám pocit že rozprávam ,,od buka do buka“. Vždy sa snažím aspoň začiatky príhovorov naučiť naspamäť, aby som to nejako zvládla kým ma tréma prejde, ale ešte ani raz sa mi to nepodarilo povedať tak ako to mám pripravené. Strach mám taký silný, že na všetko zabudnem, alebo sa mi to popletie.

Veštecky som sa pozrel do vášho podvedomia. Našiel som vašu snahu zostať dieťaťom za každú cenu. Skutočne to preháňate a môžu byť z toho psychické problémy. Skúste tento proces kontrolovať.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány a systémy tela. Neobkreslilo iba hormonálne žľazy a to všetky. Nemožno hovoriť o chorobe, ale iba disharmonickom stave. Vhodné je preliečiť prírodnými hormonálnymi prípravkami. Dostať ich voľne v lekárni. Preliečujte sa dlhšiu dobu niekoľko mesiacov.

Psychický stav
Aurický obal je už dosť vzdialený od fyzického tela. Boli by vhodné konzultácie u psychológa alebo terapeuta. Zvažoval by som aj tabletkovú liečbu u psychiatra. Teda u vás nejde o jednorazový stav trémy pri vystupovaní. Psychické problémy sú rozsiahlejšie. Treba sa venovať psychoterapiám vážnejšie.

Povaha
Psychické prejavy vyvierajú zo stredného mozgu. Chýbajú psychické väzby do niektorej zo štyroch oblastí: ústa, temenný mozog, mozoček a stredný mozog. Tento stav naznačuje na nerozvinutú psychiku. Neustále pretrváva stav značne detskej psychiky. Charakterizuje to obrázok dievčatka na pieskovisku, ktoré sa schováva za sukňu svojej mamy. Treba dopracovať dozretie psychiky vhodnými terapiami. Napríklad by pomohli adrenalínové športy, turistika, cestovanie. Treba dobudovať väčšiu samostatnosť.

Sexus povahy
Nemožno nájsť žiadne centrum hromadenia energie ani v hlave, ani v ústnej dutine, ani v podbruší. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré nevie zaujať k sexu postoj dospelej ženy.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Vnímam vás tu ako dievčatko s cumlíkom a okolo hračky. Treba jednoducho dospieť do sveta dospelých.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Nachádzam tu schémy spiaceho dievčatka. Mali by tu byť schémy riadenia osudu.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Na povrchu sa nedá nič vnímať. Nedostatočná rozvinutosť.

Astrológia miechy
Nachádzam tu jednu drobnú postavičku anjela. Úspešní ľudia majú v tejto oblasti postavu veľkého anjela.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Zase nedostatočne psychicky rozvinutá časť. Treba psychicky dospieť.

Astrológia ganglií
Táto oblasť je celkovo dobre rozvinutá. Ale vy ju vedome tlačíte do stavu detskosti. Neustále sa vnútorne vraciate do detstva a nechcete svet dospelých.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všetko dospelácke vrátite zúrivo do stavu hračiek a bábik. Až príliš agresívne a zúrivo odmietate svet dospelých.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Nezáujem o svet dospelých a presadili ste si svet detstva. Nesprávna výchova a nedozretie psychiky.

Astrológia karmy
Skúmam karmu ľudstva a vašich predkov, ktorá pôsobí v mozočku. Všetko je tvrdo a dôsledne potlačené, nezáujem o svet dospelých.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. Tiež je tu psychická aktivita zbaviť sa aj tejto zložky psychiky, lebo je to svet dospelých. Tieto snahy zhoršujú psychický stav.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. Do kostného záznamu zapisujete iba všetko o detstve a ostatné o svete dospelých ničíte.

Astrológia pupku
Silné zovretie záznamu v tejto oblasti, ktorý obsahuje embryonálne informácie. To máte rada.

Astrológia magického obalu
Tento obal ste zámerne vylúčili a vyhodili zo svojho tela. Lebo to je dospelosť.

Astrológia eros obalu
Máte ho v tele, ale obsahuje iba detskú sexualitu.

Astrológia spomienok v neurónoch
Je tu silne aktivizovaný svet detí a potlačený svet dospelých.

Astrológia aura
Skúmam prejavy v aure okolo vás. Obsahujú samé detské obrázky kojeneckého obdobia.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na bábiky. Povrchová vzrušivosť: na hračky. Pohlavná vzrušivosť: zostala v ranom štádiu detstva. Citová vzrušivosť: vrátiť sa do lona matky a nemať nič spoločné so svetom dospelákov.

Hviezdy, šťastný osud
Keď opustíte svet hračiek a prijmete postupne svet dospelých.

Pridaj komentár