Trpím ľahšou formou ulceróznej kolitídy, ktorá sa momentálne zhoršila natoľko, že nemôžem byť bez liekov. Práve som absolvovala kolonoskopické vyšetrenie a čakám na výsledky. Prosím vás o skontrolovanie môjho zdravotného stavu.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš tráviaci trakt a zvlášť hrubé črevo. Zisťujem, že neuróny šedej kôry neurónových oblastí devastujú oblasť podbrušia, hrubé črevo je toxikované. Tak isto túto oblasť devastuje plnou silou tukový orgán.

Diagnostika kyvadlom – tráviaci trakt: kyvadlo neobkreslilo slinné žľazy v ústach, polovicu pečene, obkreslilo vstup z tenkého čreva do hrubého čreva a potom asi 20 – 30 cm a ďalej už odmietlo kresliť. Obkreslilo žalúdok, pankreas, žlčník, tenké črevá.

Diagnostika silva objekty: v tráviacom trakte nenachádzam trvalo poškodené bunky.

Diagnostika silva aktivita: slinné žľazy sú bez údržby a opráv, sú pasívne. Žalúdok – oprava a údržba bežia. Polovica pečene – údržba a opravy bežia. No v druhej polovici je pasivita. V pankrease je leňošenie a zábava. Neprebieha nutná oprava. V tenkom čreve prebieha údržba a opravy. Čisto a poriadok. Hrubé črevo – prvých 40 cm údržba a oprava bežia, ďalej sa striedajú územia, ktoré sú udržiavané s miestami, ktoré sú nečinné a pasívne.

Diagnostika energií: slinné žľazy sú bez energie, žalúdok v poriadku, pečeň – prvá časť atómová elektráreň a veľa energií, druhá časť pečene dobré energie. Hrubé črevo – prvých 40 cm dobré energie, potom úplný nedostatok, určité úseky majú dobré energie a niektoré sú bez energií. V aurickom obale deštruktívne aurické špirály do slinných žliaz, pečene, do určitej časti čriev. Magmatizmus zemského jadra nateká od organizmu zhora a v poriadku. V tele je absencia magnetických energií. Sexus energie odtekajú z tela preč.

Diagnostika biochemická: slinné žľazy – zničená chemická fabrika a zlá skladba slín. Žalúdočné šťavy fungujú dobre. Pankreas – niektoré zložky sa netvoria a sú oslabené. Tukový orgán (tuk) preniká a devastuje oblasť pečene, pankreasu a hrubých čriev. Tenké črevá majú štandardnú biochémiu. Hrubé črevá sú v nefunkčných oblastiach napádané tukovým orgánom a organizmus sa nevie brániť.

Diagnostika astrálna: v slinných žľazách je postava starca s palicou. Pasivita a nefunkčnosť slinných žliaz. V pečeni je tlstá postava. Deštrukcia tukovým orgánom. Hrubé črevá – deštrukcia tukovým orgánom a telo ukladá do steny čriev toxické látky. Čierne postavičky.

Diagnostika vyživovacia: všade slabé vyživovanie, ale extrémne vyživovanie ide do oblasti žalúdka a tenkých čriev. Porušené vyživovacie pomery.

Diagnostika najhoršieho miesta v tráviacom trakte: slinné žľazy.

Diagnostika bakteriálna: bakteriálna skladba tráviaceho traktu by mala byť v poriadku.

Diagnostika autopilota: šedá kôra veľkého mozgu by chcela zničiť celý tráviaci trakt. Stredný mozog by chcel zničiť črevá. mozoček nechal tráviaci trakt napospas tukovému orgánu. Miecha sa snaží liečiť a obnoviť tráviaci systém. Brušné ganglie sú udusené a toxické, ich činnosť prevzali ganglie iných blízkych orgánov.

Diagnostika toxicity: v tráviacom trakte je uložená toxicita, je jej tu až príliš veľa.

Diagnostika špiritistická: v prvom rade treba liečiť neurónové oblasti veľkého mozgu a ďalších oblastí, aby prestali ničiť tráviacu sústavu. Potom treba dostať pod kontrolu tukový orgán. Následne liečiť pečeň.

Pridaj komentár