Prosím pozrieť na môj problém s trávením, žalúdkom, črevami (niečo z toho, možno aj kombinácia), problém s pleťou.

Vešteckým pohľadom na váš zdravotný stav zisťujem, že problémová je celá oblasť trávenia, zlá je hormonálna činnosť. Tvorba bielych krviniek je slabá a nedostatočná. Zlá je aj bakteriálna situácia. Bolo by vhodné, keby ste sa začali venovať zdraviu aktívnejšie.

Diagnostika Silva objekty: geometrické objekty sa nachádzajú na dvanástniku, pankrease, v tenkých črevách. Označujú trvalo poškodené oblasti tráviaceho traktu.

Diagnostika bioenergetická: bioenergetické pomery v tele sú dobré, ale bioenergia sa netvorí a je zosávaná v oblasti hormonálnych žliaz, čo hovorí o problémových oblastiach.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmieta obkresliť hormonálne žľazy a to všetky, tak isto jednu obličku, pečeň, tenké a hrubé črevá.

Diagnostika Silva údržba: v pečeni, žalúdku, pankrease, tenkých a hrubých črevách silná pasivita a slabá funkčnosť. Ako smetisko a mŕtvy svet.

Diagnostika automatickou kresbou: naznačuje rozsiahlosťou kresby na vážnejšie zdravotné problémy a potrebu liečiť sa dlhodobo, aj 4 roky. Využiť všetky techniky a postupy, aby ste dané oblasti vyliečili.

Diagnostika rezonančná: poukazuje na množstvo baktérií v tele a ich značnú agresivitu.

Diagnostika echolokačná: vedie ma to do plochých kostí, kde sa tvoria biele krvinky. Je tu pasivita a slabá tvorba.

Diagnostika astrálna: poukazuje na zlú bakteriálnu situáciu a nutnosť dlhodobého užívania antibakteriálnych látok a liekov.

Diagnostika totemová: totemový vlk z vás vyťahuje baktérie a podobnú háveď.

Diagnostika náboženskými energiami: odhaľuje zápalové drobné skryté plochy v mozgu a mieche.

Diagnostika najhoršieho miesta: všetky oblasti plochých kostí, kde sa tvoria biele krvinky. Pravdepodobne sa netvoria dostatočne.

Diagnostika špiritistická: nutnosť liečby proti baktériám, aj trvalé užívanie antibakteriálnych látok.

Pridaj komentár