Niekedy sa cítim neuveriteľne šťastná, inokedy cítim beznádej, smútok a strach o rodičov; som ich jediná dcéra. Veľmi by som si priala byť vyrovnanou osobou, hoci navonok sa to zdá a nik by si nemyslel, že mám nejaké problémy. Stáva sa mi, že sa úplne uzavriem do seba, prestanem komunikovať s priateľom a radšej by som bola niekde ďaleko a sama. Potom to zase na čas prejde a po čase je to opäť to isté.

Pri vešteckom nahliadnutí do vášho podvedomia som našiel vnútorný rozpor medzi náboženským a sexuálnym. Skúste si tento vnútorný spor vyriešiť.

Zdravotný stav
Virguľa nechce obkresliť nervový systém. Totemové zviera ohrýza vašu miechu. Najhoršie miesto je krčná chrbtica. Mali by ste sa venovať liečbe miechy, chrbtice a celkovo nervovej sústave.

Psychický stav
Aurický obal je mimo fyzické telo a je mierne vzdialený. Nemožno hovoriť o stabilnom psychickom stave. Psychoterapie by boli vhodné. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa prepadá do prírodnej psychiky a potom sa vracia naspäť do ľudskej psychiky. Treba zvládnuť šamanstvo vo vás.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá prepína svoje sily za hranicu únosnosti. Potom váš organizmus vypne a vy sa „uložíte na zimný spánok“. Psychické preťažovanie a nesprávna životospráva.

Sexualita povahy
Je vyosená do kože a tukovej zložky. Charakterizuje to obrázok sexuálne aktívnej osoby, prítulnosť, a potom silné a extrémne preháňanie. Zase vypínanie do kľudu ako prirodzená ochrana organizmu.

Pred narodením
Počas tehotenstva matky veľa sexuálnych aktivít. Prechádzalo to až na vás.

Sexuálne centrum
Je umiestnené netradične v spánkových lalokoch. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá beží neustále na sexuálne energie, čo spôsobuje celkovo zdravotné a psychické problémy. Nedokážete vypnúť tento stav a bežať na klasické bioenergie a klasickú biochémiu.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Sú tu samé dvojice, ktoré sa milujú a na konci postava ženy, ktorá sa sexuálne predvádza. Je otázka, ako žijete vo vonkajšom svete. Či v súlade s podvedomím alebo nie.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Zase plno sexuálnych obrazov, ale aj hanblivosť. Asi by ste si mali ujasniť veci okolo vlastnej sexuality.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Astrologická schéma Venuše a seba zničujúce tendencie. Treba sa venovať psychohygiene vlastnej duše.

Astrológia anjelov
Skúmam neuróny miechy. Vnímam tu anjelov, ktorí sa usilujú dať vám šťastný osud, no vy to odmietate. Chcete všetko vydrieť a dokázať si, že na to máte a ničíte sa tým.

Snová astrológia
Skúmam snové procesy. V snoch ste silne veriaca osoba. Potlačené sexuálne túžby a nejasnosti, ako užiť vlastnú sexualitu.

Rodová karma
V rode nábožensky ladená osoba, ktorá sa božími vecami týrala a nedopriala si fyzický život.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city. Celková vzrušivosť: do svojho vnútra. Povrchová vzrušivosť: na krásne veci a predmety. Pohlavná vzrušivosť: ublížiť si a to doslova fyzicky. Citová vzrušivosť: samota, prepadnutie sa do seba. Podvedomie nie je veľmi vhodné na vytvorenie stabilného partnerského vzťahu.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy je veľa čiernych bodiek. Traumu vám robí všetko okolo sexu a jeho prejavov.

Duchovná úroveň
Je prehnane etická a morálna. Je to skutočne prehnané, treba svoju dobrotu a láskavosť krotiť. Nemožnosť žiť reálny svet a únik z neho.

Hviezdy, osud
Mali by ste sa venovať svojmu psychickému stavu, pokiaľ nechcete mať v budúcnosti psychické problémy. Máte netradičné sexuálne vedomie indických tanečníc, ktoré vyviera z ganglií – praveké sexuálne podvedomie. Ďalej máte vnútorný rozpor medzi asexualitou, duchovnosťou a pornografiou. To vyvoláva zvláštne energie v nervstve svalov. Vyriešte svoje sexuálne podvedomie.

Pridaj komentár