Pred 4 mesiacmi mi objavili helicobaktera, a gastritídu v žalúdku. Často cítim také dráždenie v črevách. Mám slabú imunitu, som často chorý, ale vždy len na zápal v hrdle a nádcha. Cítim, že keď sa fyzicky namáham, už mi opuchne v nose a hrdle.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými metódami pozrel na váš zdravotný stav. Musím vás varovať a upozorniť, že by ste sa mali celkovo zamyslieť, ako žijete a kam to bude spieť, keď sa nezačnete o svoje fyzické a psychické zdravie starať inak ako doteraz. Nutnosť zmeniť štýl života, pokiaľ nechcete mať problémy.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti, no neobkreslilo červené krvinky. Nedosahujú požadovanú kvalitu bežného zdravého jedinca. Málo prenášajú do organizmu kyslík a slabo odvádzajú oxid uhličitý.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo odmietlo obkresliť celú nervovú sústavu. Stupeň chorobnosti 32, čo je disharmonický stav blížiaci sa lekársky zistiteľnej chorobnosti. Príčina je v totálne nedostatočnej údržbe a obnove. Je to spôsobené silným nedostatkom vitamínov a enzýmov v tele. Nervový vzruch a prenos impulzov – chaos.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo lymfatické riečište a uzliny. Modifikovanie uzlín na hrozienkovú štruktúru, asi 30% uzlín. Celková nehybnosť a pasivita tohto systému. Určité riziko pre budúcnosť. Možná tvorba neštandardných buniek na mnohých miestach. Preventívna liečba by mohla prospieť. Všade sa objavuje veľa postáv madony s dieťaťom, čo naznačuje na príliš veľa neštandardných buniek. Človek ich má bežne, ale nie v takom množstve.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): kyvadlo neobkreslilo detskú žľazu, ktorá zodpovedá za kódovanie bielych krviniek voči neštandardným bunkám. Stupeň chorobnosti 42-52, čo je už chorobný stav. Odporúčam preliečiť. Tak isto pankreas sa nedal obkresliť. Stupeň chorobnosti 24, čo je disharmonický stav. Antagonizmus organizmu a ničenie pankreasu realizuje tukový orgán (tuk v tele). Látky, ktoré produkuje, spaľujú povrch pankreasu.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo žalúdok, obličky, tenké črevá, tukový orgán. V žalúdku sú nežiaduce baktérie a drobné zápalové procesy. Tiež zmeny na sliznici žalúdka. Obličky majú stupeň chorobnosti 42-52, čo je už bežiaca choroba. Slabo pracujú. Toxicitu spracováva pečeň a organizmus iným spôsobom. Zanesenie obličiek, treba ich prečistiť a aktivizovať. Tenké črevá – nežiaduce mikroorganizmy. Tukový orgán má vytvárať 22 žiaducich látok pre telo. Nevytvára ich a namiesto toho vytvára 14 toxických látok ničiacich organizmus.

Diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je oslabená, ale nie pod hranicou minima. No zle preniká do organizmu. Iba niekde. Imunita voči zhubným bunkám je pod hranicou minima. Glukóza sa hromadí okolo lymfatických uzlín a čiastočne pečene. V organizme je veľa neštandardných buniek voči normálnemu stavu. Celý tráviaci trakt majú obsadené nežiaduce baktérie a mikroorganizmy. Podobné majú ľudia, ktorí užívali drogy a pod. Pravdepodobne náhodná nákaza.

Pridaj komentár