A 392 – Trávenie, psychika – 2005-04-21 17:19:31


Chcel by som vas poziadat o zdravotnu diagnozu. Rano ma napina a vykasliavam hlieny. Casto ma skrabe hrdlo, castejsie mi tecie z nosa krv. S travenim mam problemy, ale to je asi hlavne kvoli terajsej psychike. Prejavuje sa to striedavo, ale sem tam cezo mna prejdu nestravene kusky jedla…

Saša Pueblo – Trávenie, psychika – 2005-04-21 17:20:20


 

Požiadali ste ma, aby som sa celkovo pozrel na váš zdravotný stav. Myslím, že ste spravili správne. Vaše vnútorné tušenia, že zdravie nie je v poriadku, sú oprávnené. Zatiaľ nie sú akútne hrozby, ale organizmus treba aktívne preliečiť. Máte veľa disharmonických procesov. Najhoršie je na tom však psychika a nesprávne náboženské postoje, ktoré devastujú psychiku a zdravie zároveň.

Diagnostika Silva objekty: trvale poškodené lymfatické uzliny do hroznovitých tvarov. Špeciálne stravovacie návyky a fyzické cvičenie.

Diagnostika reiki bioenergia: v poriadku. Slabé zosávanie všade v tele.

Diagnostika kyvadlom: odmieta kresliť pečeň, obličky, slezinu a celé lymfatické riečište. Naznačuje to na problémové oblasti.

Diagnostika Silva údržba: všade sa čistí a upratuje. Pečeň deštruktívne obrazy. Obličky ticho, slezina silne pasívna. Lymfatické uzliny deštruktívne obrazy.

Diagnostika automatickou kresbou: slezina je disharmonická, tiež obličky, pečeň je chorá a silne riziková. Lymfatické uzliny disharmonické a trvale poškodené.

Diagnostika rezonančná: odhaľuje skutočnosť, že v tele je príliš málo toxicity a pečeň a hypofýza nemajú dostatok látok na svoju správnu činnosť.

Diagnostika echolokačná: hovorí o lymfatickom riečišti, ktoré zle pracuje a je blokované v oblasti lymfatickej špongie, ktorá spája lymfatické a krvné riečište. Nedostatok lymfy, ktorú by mala produkovať pečeň.

Diagnostika astrálna: zase lymfatický systém.

Diagnostika totemová: zviera vytrháva pečeň a chce ju liečiť bylinkami, pečeňovými diétami a surovým hovädzím mäsom, pangamínom a podobne.

Diagnostika hlasivkami: hovorí o stvrdnutých miestach v pečeni, baktérie nielen v pečeni, ale v celom organizme.

Diagnostika bakteriálna: v tele je príliš veľa baktérií. Hranica rizika je prekročená mnohokrát. Treba sa o to začať vážne zaujímať.

Diagnostika prvkov: nedostatok minerálov v tele. Treba doplniť tabletkami.

Diagnostika vyživovacia: organizmus je všade podvyživený. Značná časť výživy odchádza stolicou. Zlé trávenie.

Diagnostika sexus: vracia sa k lymfatickým uzlinám a značnému množstvu baktérií v tejto oblasti. Uzliny sú slabo výkonné. Stali sa zhromaždiskom baktérií.

Diagnostika náboženskými energiami: poukazuje na zlé trávenie. Nedostatočná tvorba tráviacich látok.

Diagnostika hormonálna: slinné žľazy, dvanástorník, žalúdok, pankreas – zlá činnosť a nedostatočná aktivita.

Diagnostika elekr. výbojmi: hovorí o pečeni, ako keby bola odpojená nervovo od organizmu a žila si bez spojenia s ostatnými orgánmi. Bloky v mieche.

Diagnostika najhoršieho miesta: čierne fľaky sú prekvapivo na chrbtici a mieche.

Diagnostika pránická: nachádzam nedostatok mozgového moku. Chorobnosť niektorých úsekov chrbtice. Treba preliečiť.

Diagnostika špiritistická: v prvom rade treba liečiť celú hormonálnu sústavu, ktorá je rozhasená a zdevastovaná.

Diagnostika autopilota: pasivita neurónov miechy a ganglií v brušnom mozgu.

Diagnostika náboženská: náboženské postoje sú totálne deštruktívne a neuróny pôsobia negatívne na psychiku.

Diagnostika feromónová: naznačuje na zlú biochémiu pečene.

Saša Pueblo

Pridaj komentár