Mám za sebou nelahké životné skúšky, ktoré ma poznačili do buducnosti. Myslím že v poslednom čase sa mi podarilo najst potrebnu harmoniu , ale ešte to nieje ok. V podstate ani neviem či sa chcem zaoberat zdravotnym problemom , alebo psychickym , asi by som najviac chcela vediet ci idem po dobrej ceste a ako mam dalej pokracovat. Teraz sa venujem anjelskému písmu, snažím sa pomáhať ľudom , ale neviem či idem tým správnym smerom….

Pri nahliadnutí do vášho podvedomia zisťujem, že ste si pomýlili anjelov s okrídlenými bohmi prérie. Skúste to zmeniť. Navyše máte v sebe dušu indiánskeho šamana, ktorý sa túžil reinkarnovať. Váš šťastný osud je v prijatí šamanstva a nie náboženských anjelov. Mali by ste absolvovať šamanské zasvätenie. Pokiaľ budete z božstiev prérie robiť anjelov, čaká vás problémový osud.

Zdravotný stav
Po zdravotnej stránke ste v poriadku, iba lymfatické uzliny vo svaloch sú poškodené a nefunkčné. Treba pravidelne cvičiť a posilňovať, dávať si pozor na stravu, menej mäsa, tukov, viac vegetariánstvo.

Psychický stav
Aurický obal je vyosený od fyzického tela a naznačuje na neštandardnú psychiku. Vedomie vyosené do aurického obalu okolo tela, kde sa tvoria bioenergetické objekty vo forme anjelov. Ide o vedomie prírodného človeka. Vaša aura je široká asi meter a to nie je bežné. Ľudská je iba 5 cm od tela. Tá vám chýba. Teda máte iný spôsob vnímania reality ako ostatní ľudia.

Sexualita povahy
Je posunutá do kože a aurického obalu. Neštandardné stavy psychiky.

Pred narodením
Nedostatočne sa rozvinula ľudská psychika, zostala na úrovni prírodného človeka. Zlé podmienky v maternici.

Sexuálne centrum
Ide do kostí, tak ako u prírodných ľudí.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Všade plno obrazov šamanov a šamaniek. Šamanské vedomie. Okrídlené bytosti.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade šamanské tance a šamanizmus.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Všade astrologické schémy Eskimákov a ich predmetov.

Snová astrológia
Skúmam snové pochody. Indiánske tance, Eskimáci a ste tam šťastná. Teda asi to málo žijete vo vonkajšom svete. Potom sny nefungujú, ako majú.

Hviezdy, osud
Pokiaľ budete vnímať všetko ako anjelov, tak budúcnosť nič moc. Pokiaľ prijmete, že to, čo cítite, sú okrídlení duchovia prérie, šťastný osud.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.