Ľudské Reiki. 4 centrá. Koncentrácia. Čistenie centier. Čistiace znaky. Vlastné bioenergie. Zosaté bioenergie. Znaky. Biomagnetické energie. Bioelektromagnetizmus. Magmatizmus. Kirlianov efekt. Vyhľadaj autentickú zvukovú podobu MP3.

Do cvičení zavádzame nový prvok a to je Kirlianov efekt. Dlhšiu dobu už študujem knižky napísané prútikármi. Ide o určitý typ senzibilov, ktorí pracujú vo svaloch. Zároveň v liečiteľskej praxi stretávam ľudí, ktorí si chorobou s vysokými teplotami poškodili nervstvo vo svaloch a pociťujú v nich neustálu únavu a pichavú bolesť. Ako senzibil som postrehol, že ich aurický obal a deje v aure sú iné ako majú bežní ľudia. U dotyčnej, ktorú som stretol, v aure horeli modré plamienky. V pocitoch som to vnímal ako modré plamienky na plynovom sporáku. Osoba, ktorá nemá vyvinutú senzibilitu a veštecké schopnosti, nedokáže tento efekt realizovať.

Zároveň som si po psychickej stránke uvedomil, že so špeciálnymi efektmi v aurickom obale je spojený zvláštny psychický systém. Ide o nekonečný spor medzi náboženstvom a pornografiou. Dotyčná osoba sa nevie rozhodnúť pre jednu ani druhú stranu. Takýto psychický stav dopomáha k trvalým efektom v aurickom obale. V aurickom obale možno vnímať farebnú korónu. Vyzerá to ako farebný dym. Tak isto vnímať iskrenie, alebo niečo ako plamienky. Kto to cvičí prvýkrát, tak po cvičení má tuhé svalstvo a pocit, že svaly sú unavené ako po ťažkej fyzickej práci.

No vráťme sa k základnému nácviku. Pod základným nácvikom rozumieme pravidelné cvičenia vo vnútri vlastného organizmu. Pri zasvätení ide o iný mechanizmus. Majster Reiki prenesie celý systém na inú osobu. Dotyčná osoba po zasvätení používa systém Reiki. Sťahuje, hromadí a tvorí v aurickom obale bioenergiu a tú dáva inej osobe, ktorú chce liečiť. Ťažšie sa lieči sama a pri systéme zasvätenia Reiki systému nerozumie.

Tí, čo majú klasické zasvätenie od Reiki majstrov, môžu vhodne napojiť vnútorné Reiki na klasické Reiki a zosať bioenergiu z aury do seba. Spomenú si na Reiki a v aure sa spravidla objavia Reiki znaky a z týchto potom sajú do vnútra bioenergiu.

No vráťme sa k vnútornému Reiki. U tohto typu Reiki si aktivizujeme štyri centrá a to prvé centrum v prednom mozgu nad koncom očných oblúkov na obidvoch stranách. Potom je tu centrum nad ušami asi dva centimetre. Aj toto centrum aktivizujete zasväcovacím znakom v podobe blesku. Nasleduje ďalšie centrum a to je mozoček pod zadným zrakovým mozgom. Prečistenie a aktivizovanie. Posledné centrum na ľudskej úrovni je v tenkých a hrubých črevách, kde sa nachádza brušný mozog. Ide o hustú sieť ganglií.

Po prečistení sa znovu do týchto oblastí skoncentrujete a použijete v každom centre znaky kreslenej ruky, chodidla, oka, pery. K tomu sa môžu pridať znaky špirál, ktoré sa nedotýkajú a nemajú ostré hrany. Vsugerujete si pocit ťažkej práce a pocit určitej chorobnosti. Ďalej si vsugerujete pocit, že sa zmenšujete a vaše orgány sa zväčšujú. Vytvorenú bioenergiu tlačíte do orgánov a preliečujete ich. Vytvorenú vlastnú bioenergiu môžete natlačiť do niektorého orgánu tela a tu vyrobiť zvláštnu bioenergiu.

V ďalšom kroku v centrách Reiki aktivizujete znaky písmen abecedy veľkosti asi 5 centimetrov, k nim krúžok. Zosávate bioenergiu zo živých objektov. Pokiaľ možno to realizujte na veľkú vzdialenosť. Nezosávajte svoje okolie. Môžete si s okolím vymieňať bioenergiu. Všetko cvičíte ako pri vlastných bioenergiách. Tí, ktorí majú klasické zasvätenie, prepoja vnútorný systém na klasický systém v aurickom obale. Zosatú bioenergiu neodvádzajú, ale strhnú do seba.

Pokračujeme v čiastočnej tvorbe vlastných bioenergií a zosavání bioenergií zo živých zdrojov. V ruke máte dva magnety a v Reiki centrách sa usilujete dosiahnuť efekt spojenia dvoch zdrojov bioenergie v pocite sugerácie, že v Reiki centre je magnet. K tomuto cvičeniu použijete biomagnetické znaky, ktoré boli na mojej stránke zverejnené. Zase všetko cvičíte ako pri tvorbe vlastných bioenergií.

Nasleduje cvičenie bioelektromagnetu. Biomagnetickú energiu tlačíte z centier Reiki cez jednu a druhú ruku. Všetko rovnakou silou a dynamikou. Každé Reiki centrum je rovnako aktívne. Pokiaľ nepreteká rovnaké množstvo cez ľavú aj pravú ruku alebo nohy, tak bioelektromagnet nefunguje. Treba sa to jednoducho naučiť. Bioenergia preteká a postupujete ako pri tvorbe vlastnej bioenergie.

Nasleduje aktivizácia centier Reiki na zosávanie magmatickej energie z jadra Zeme, ktoré je pod našimi nohami v hĺbke 6 000 kilometrov. Použijete špeciálne obrázky a znaky magnetizmu. Zvykáte si na magmatické bioenergie. Cvičíte ako pri tvorbe vlastného Reiki. Ďalej sa usilujete o čo najväčšiu harmóniu. Čo je vpravo v tele, je presne také isté ako vľavo. Vhodná je silná sugerácia uverenia harmónie. Vhodné je inšpirovať sa Bonsai učením a Feng shui systémom harmonizácie.

Posledným cvičením je Kirlianov efekt, ktorý som opísal na začiatku tohto článku.

Pridaj komentár