Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho náboženského podvedomia. Veštecky som zistil, že ako dieťa ste upadli z dôvodu astmatického záchvatu do štádia klinickej smrti. Našťastie bola vo vašej blízkosti osoba, ktorá vám pomohla. Touto udalosťou sa neuróny v šedej kôre veľkého mozgu čiastočne preorientovali inak ako u bežných ľudí. Teda možno u vás hovoriť, že máte náboženskú myseľ svätcov a ste potenciálne schopná prijímať živú Božiu prítomnosť priamo cez vaše vedomie. Želám vám, aby sa vo vás reinkarnovala duša svätice a mohla vo vás pokračovať v náboženskej púti. To vám prinesie veľa dobrého.

Skúsim sa pozrieť na vaše náboženské postoje v kresťanstve. Bohužiaľ, musím konštatovať, že terajší stav nie je dobrý. Vaše postoje sú zlé a majú mierne negatívny vplyv na zdravie. Mali by ste pochopiť, že živú Božiu prítomnosť si nemožno kúpiť žiadnymi príspevkami na náboženské veci. Božiu prítomnosť si treba vymodliť pri bočnom oltári v úplnej tichosti. Vaše prosby budú vypočuté, keď budete pri sebe nosiť svätý obrázok a budete mať pocit, že vás vždy zohreje pri srdci. Aj pri svätom prijímaní myslite na hrejivú Božiu prítomnosť. Keď kľačíte v kostole, tak nemajte strach, živý Boh je vo vás a môže naplniť celý kostol svojou prítomnosťou. Vedzte, že patríte k vyvoleným.

Nezabúdajte aj na iné náboženstvá a doprajte v hlbokej pokore každému jeho pobožnosť. Boh je len jeden a má mnoho tvárí.

Želám vám veľa Božej lásky.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasný stav, obrázok č.2 možnú úroveň.

Pridaj komentár