Manželka je 6 mesiacov po pôrode, kojí a u synčeka sa objavil ekzém. Sledujeme stravovanie manželky, vylúčili sme maslo z domácnosti- manželka absolvovala zatiaľ základné vyšetrenia – tie nič podstatné nepriniesli- odborné vyšetrenie – diagnostikovaný chronický zápal mandlí. Začali sme aj čajové kúry na prečistenie organizmu. Navštívili sme bylinkárku. Synčeka stále mažeme a večer kúpeme v myšom chvostíku. Jeho stav sa podstatne zlepšil. Chcel by som vás požiadať o nahliadnutie na zdravotný stav manželky.

Som rád, že ste zastavili ekzematické problémy svojho dieťaťa. Vypracoval som zdravotný profil manželky. Organizmus treba preliečiť aktívne voči baktériám.

Diagnostika silva objekty: trvalo poškodené miesta na tele sú lymfatické uzliny a lymfatické riečište. Príčinou je vysoká úroveň imunitnej reakcie na neštandardné bunky v tele.

Diagnostika reiki energie: dlhodobo slabá tvorba vlastných bioenergií, magmatické energie sú odklonené a to naznačuje na prvky chorobnosti. Vytvorený bioenergetický magnetizmus sa stráca. Do organizmu sa nedajú natlačiť na diaľku energie. Energetický blok od podbrušia hore. Bioenergetické pomery sú disharmonické.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo neobkresľuje šedú kôru mozgovú, pľúca, pečeň, krvné riečište, lymfatické riečište, lymfatické uzliny. V neobkreslených oblastiach sú disharmonické alebo chorobné stavy.

Diagnostika silva stavy: všeobecne a dlhodobo neprebiehajú v organizme údržby a opravy. Kontrola zdravotného stavu prebieha stále a trvalo. Čo sa týka biochemických pochodov, tak dlhodobo vládne v organizme neporiadok a celkovo je tvorba biochémie v organizme komplikovaná. Vnímam to ako fabriku, ktorá potrebuje opravy a rekonštrukciu.

Diagnostika automatickou kresbou: veľké a intenzívne čiary sa objavujú okolo pečene. Stav možno považovať za disharmonický až začínajúcu chorobnosť.

Diagnostika rezonančná: označuje ako chorobný stav práve pečeň.

Diagnostika echolokačná: orgány dobre odrážajú energiu okrem pečene, ktorá ju pohlcuje a nevracia naspäť. Problémová oblasť.

Diagnostika astrálna: v oblasti mozgu červená postavička, čo signalizuje na mikrozápaly, baktérie a vírusy z pavúka. Pečeň – čierna postavička symbolizujúca toxicitu. Lymfatické uzliny – sivastá postava symbolizujúca veľa mŕtvych buniek.

Diagnostika totemová: totemové zviera vytrháva pečeň a chce ju aktívne liečiť. Do budúcnosti je skryté riziko silných ekzematických stavov, pokiaľ sa nebude liečiť.

Diagnostika vyživovacia: v organizme sú zlé vyživovacie pomery. Trávenie je zlé, do organizmu sa dostáva málo živín. Značná časť odchádza stolicou a močom.

Diagnostika aurická: aurický obal je poškodený a vytvára bočný vír okolo pečene a lymfatických uzlín.

Diagnostika najhoršieho miesta: pečeň a detská žľaza na hrudnej kosti.

Diagnostika špiritistická: pečeň zle reaguje na určité druhy potravín ako je maslo, mlieko, syry, teda všetky mliečne výrobky. Nedokáže ich správne spracovať a vytvára v tele toxíny. Liečba spočíva vo vylúčení niektorých zložiek potravy a preliečení pečene.

Diagnostika imunitná: je vysoká, dôvod je dlhodobo zlá bakteriálna flóra organizmu. Všade drobné skryté latentné zápaly, aj v detskej žľaze. To spôsobuje príliš vysokú imunitu voči zhubným bunkám. Tých je málo a tak devastuje lymfatické uzliny.

Diagnostika bakteriálna: z dôvodu silnej imunity voči zhubným bunkám je oslabený ochranný systém proti baktériám. Nevhodná bakteriálna skladba v organizme. To spôsobuje tráviace problémy v tenkých črevách, pečeni.

Diagnostika hormónov: v poriadku.

Diagnostika psychická: po pôrode sa psychický stav manželky zhoršil a už teraz vyžaduje minimálne psychológa. Pôrod destabilizoval psychiku.

Diagnostika toxicity: v organizme je veľa toxických látok z činnosti mikroorganizmov. Obličky sa uzavreli a odmietajú túto toxicitu ničiť. Táto pulzuje v krvi. Toxíny z mikroorganizmov by zničili činnosť obličiek.

Diagnostika feromónová: v tele sa hromadia toxické látky na báze kyanidových zlúčenín, možno sírovokyanidových.

Pridaj komentár