Manžel si našiel mladú priateľku a odišiel od nás. Už počas manželstva ma podvádzal, ale ja som sa mu snažila odpustiť. Myslím, že týmto som spôsobila, že si ma prestal vážiť a vo svojich neverách pokračoval ďalej. Odkedy som sama neviem si nájsť priateľa, hoci by som veľmi chcela.

Pri vešteckom diagnostikovaní zisťujem, že príčinou vašich problémov je to, že odmietate žiť, čo vám nadelil osud do podvedomia. Vaše predstavy idú proti vašej podstate. Zvážte si, ako ďalej. Pokiaľ chcete mať šťastný osud, tak žite to, čo máte v podvedomí. Nech sú vaše rozhodnutia správne.

Zdravotný stav
Mali by ste sa zaujímať o činnosť hormonálnych žliaz. Je oslabená a disharmonická. Tak isto je nestabilná imunitná reakcia. Je pod hladinou potrebnosti a to dlhodobo. Je vhodné preliečovať sa pitím čajov, najlepšie z rôznych zmesí byliniek.

Psychický stav
Aurický obal je silne vzdialený od fyzického tela. Dlhodobo sa postupne vzďaľuje. Nutnosť terapií u psychológa a zvážte aj liečbu u psychiatra. Psychickým stavom sa treba vážne zaoberať.

Povaha
Ste schizofrenická povaha, ktorá je v nervovej aktivite posunutá z oblasti mozočka do oblasti zadného zrakového mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce chvíľu žiť ako tento človek a potom zase ako iný človek. Chýba vlastná predstava o spôsobe života a silné ego.

Sexualita povahy
Je tiež schizofrenická a charakterizuje to obrázok nedospelého dievčatka, ktoré sex berie ako hru na piesku. Nie ako sexuálny akt medzi mužom a ženou.

Pred narodením
Silná izolácia počas tehotenstva matky. Určité psychické poškodenia. Zložitý a ťažký vývoj. Vo vás je špiritistické vedomie. Schopnosť komunikovať so svetom mŕtvych duší. Netradičná psychika.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a ide o klasicky ženskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má strach z praktizovania vlastnej sexuality. Vhodné terapie u sexuológa potrebné, pokiaľ chcete viesť normálny sexuálny život.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Nachádzam tu svet mŕtvych duší, na konci osoba, ktorá sa má venovať špiritizmu a vešteniu. Teda žiť v tejto oblasti. Pokiaľ sa tomu venujete, tak šťastný osud.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Sú tu uložené problémy, ktoré trápia dotyčnú osobu. U vás je to vlastná sexualita a vedomie toho, že nemáte štandardnú psychiku.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Všade svet mŕtvych a obrazy kostí. Vy to blokujete a odmietate. Tieto schémy vás uzatvárajú do seba a nútia, aby ste žili v súlade s podvedomím.

Astrológia anjelov
Skúmam oblasť neurónov miechy. Vaše špiritistické vedomie blokuje šťastný osud v podobe anjelov.

Astrológia brušného mozgu
Je tu blokovaná životná energia, pokiaľ nežijete v súlade s podvedomím. Vnútorné podvedomé mechanizmy vám nedovolia mať silu a húževnatosť na to, čo chcete vy. Žite to, čo chce podvedomie.

Snová astrológia
Skúmam podvedomé procesy v snoch. V snoch vediete súboje so špiritistickým podvedomím a nedokážete vyhrať tento súboj. Mali by ste žiť v súlade s podvedomím a vzdať sa svojich ambícií.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode veľa osôb so špiritistickými sklonmi. Osoba silne náboženská, muž, venoval sa aztéckej kultúre. Tá je silne špiritistická. Aj z tejto strany značný vplyv.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na špiritizmus. Povrchová vzrušivosť: na kosti a aztécku kultúru. Pohlavná vzrušivosť: patrí do aztéckej kultúry plnej krvi. Citová vzrušivosť: strach a samota. Bohužiaľ, sexuálne podvedomie nie je tak uspôsobené, aby vytvorilo silný harmonický vzťah s partnerom.

Hviezdy, osud
Pokiaľ nezačnete žiť to, čo máte v podvedomí a to je špiritizmus, tak osud môže byť problémový.

Pridaj komentár