Môj život je samá diéta. Doteraz som chudla väčšinou spôsobom držania hladovky, samozrejme som dlho nevydržala -jojo efekt. Skúšala som aj jesť zdravo, dodržiavala som pitný režim a mala som dostatok pohybu. Lenže to dlho nevydržalo, lebo chuť po sladkostiach a rôznych dobrotách bola veľmi silná. A cvičiť som prestala, lebo sa mi nechcelo. Bola by som rada, keby ste mi nejaké lieky na chudnutie doporučili.

Vešteckými technikami som sa pozrel na stav vašej nadváhy. Tukový orgán (tuk) presiahol objemom určitú hranicu a postupne sa usiluje získať nad biochémiou tela kontrolu. Pokiaľ sa nebudete aktívne liečiť, tak sa stav bude zhoršovať.

Psychický stav
Aurický obal je dobre stabilizovaný okolo fyzického tela. Teda váš psychický stav je stabilný a to dlhodobo. Príčinou nadváhy nie je psychika.

Hormonálna sústava
Celkovo je disharmonická a tvorí málo látok. Ide o epifýzu, hypofýzu, slinné žľazy, dvanástnik, nadobličky, pankreas a vaječníky. Všade rovnako slabá produkcia. Biochemickú produkciu blokujú chemické látky z tuku a čiastočne ju nahrádzajú. Vhodné preliečiť prírodnými hormonálnymi prípravkami.

Biela hmota mozgová
Produkuje 40 l chemických látok denne. Dlhodobo je znížená produkcia približne o polovicu a biochemické procesy sú v celej oblasti pod kontrolou tukového orgánu. Naučte sa chápať tuk ako živý orgán, ktorý má svoje krvné riečište, lymfatické riečište, nervstvo a riadiace centrum. Tukové zložky produkujú rôzne druhy chemických látok.

Obličky
Tiež sú z hľadiska biochemického pod kontrolou tukového orgánu a nedovoľujú takú činnosť, ktorá by viedla k schudnutiu.

Pečeň
V pečeni je biochemická fabrika v neporiadku. Tukový orgán izoloval pečeň od určitých látok.

Slinné žľazy
Zdá sa, že sú problémové. Veľa buniek je mŕtvych, pasívnych. Tukový orgán zablokoval ich správnu činnosť.

Tenké črevá
Neustále sa bránia proti tukovému orgánu a snažia sa nedostať sa pod jeho chemickú kontrolu. Čo je dobrá správa.

Hrubé črevo
Je plne pod kontrolou tukového orgánu.

Pankreas
Činnosť a tvorba inzulínu v pankrease je pod kontrolou tukového orgánu. Inzulín sa produkuje, ale zlej kvality. Nemá silu odbúravať tukové bunky.

Svaly tela
Sú mľandravé a ochabnuté. Tukový orgán prevzal kompletnú kontrolu a nedovolí svalom spaľovať tuk.

Vyživovacie pomery v tele
Tukový orgán je masívne vyživovaný, svaly sú bez dostatočnej výživy. Orgány sú čiastočne vyživované. Tukový orgán sa snaží všetko meniť na tuk.

Aminokyselinová reakcia
Je plne blokovaná tukovým orgánom. Vytvára sa to podľa tukového orgánu a v jeho prospech.

Lipidová reakcia
Lipidy sa usilujú odolávať a snažia sa tuk likvidovať.

Inzulínová reakcia
Inzulín je atakovaný tukovým orgánom a nemá dosah na tukové tkanivo.

Glukózový prenášač
Pracuje, ale nemá čo prenášať. Chodí naprázdno.

Tukový orgán
Je mimoriadne aktívny. Produkuje raz také množstvo ako je normálne. Systematicky sa snaží zablokovať biochémiu v diagnostikovaných oblastiach. Najhorším miestom v tele bol označený pankreas, ktorý je decimovaný najviac. Tukový orgán dôsledne útočí a blokuje činnosť neurónových oblastí mozgu a v črevách. Miechu v chrbtici blokuje čiastočne. Ganglie odolávajú. Neuróny tukového orgánu, ktoré sú medzi chrbticou a kožou uložené v tuku, aktívne útočia na orgány v tele. Čo sa dá, zmenia na tuk. V tukovom orgáne je dobre vyvinutá produkcia biochemických látok.

Možná liečba
Váš stav treba liečiť teplom. Do úvahy prichádza sauna, horúci kúpeľ, spánok v teplej miestnosti, vyhrievanie tela elektrickými poduškami. Možná liečba asi 5 mesiacov. Tak isto pitie horúcich nápojov, behať a potiť sa. Je možné užiť prípravky na potenie – acylpyrín. K tomu klasická diéta.

Pridaj komentár