Prekonala som zápal pľúc a odvtedy sa cítim mizerne, často bývam chorá, bolí ma hrdlo, cítim sa unavená. Chcela by som niečo pre seba urobiť, aby tieto moje obtiaže pominuli, ale neviem čo. Už som skúšala homeopatiu, bylinky, ale nepomáha to. Verím v liečivú silu človeka a som tvrdým odporcom antibiotickej liečby, ale sama si s chorobou už nedokážem poradiť. Aj v detstve som bývala často chorá – angíny, prechladnutie, prekonala som mononukleózu a teraz mám strach, že môj imunitný systém je oslabený a preto by som mu chcela pomôcť. Poraďte prosím.

Veštecky som sa pozrel na váš zdravotný stav. Príčinu vašich problémov vnímam v tom, že váš tukový orgán (teda tuk) ovláda organizmus a produkuje množstvo chemických látok. Tak isto činnosť pankreasu pod žalúdkom je disharmonická.

Diagnostika kyvadlom: neobkreslilo pľúca, pečeň, slezinu a obličky. Určité zdravotné problémy v týchto orgánoch.

Diagnostika silva objekty: množstvo geometrických útvarov v pľúcach. Sú tu husto uložené trojuholníky. Naznačuje to na trvalo poškodené miesta.

Diagnostika silva aktivita: v organizme nebežia nikde procesy údržby a opráv. Všade je ticho a pasivita. V pľúcach obrázky ničenia, v pečeni obrázky chaosu a neporiadku. Kontrolná činnosť v organizme nefunguje, je odstavená.

Diagnostika energií: v tele slabá tvorba vlastných energií. Teda trvalý nedostatok vlastnej energie. Chýbajú magnetické energie úplne. Magmatické energie nejdú do tela a obtekajú ho. Sexuálne energie intenzívne odtekajú z tela preč. Energie okolo tela v aurickom obale nie sú, energetické vyžarovanie je slabé. Celkovo zlé energetické pomery.

Diagnostika biochemická: celková pasivita a dlhodobo slabá tvorba látok v mozgu. Pľúca vyzerajú ako nefungujúca chemická fabrika. V organizme je málo kyslíka. Celá tráviaca sústava pripomína skôr výrobňu jedov ako vhodných látok. Pečeň biochemicky pripomína skládku toxických odpadov. Obličky sú pasívne, nečistia organizmus. Tukový orgán, teda tuk produkuje enormne veľa látok do tela a blokuje aktivitu ostatných orgánov.

Diagnostika astrálna: v organizme sa objavujú všade malé postavičky. Nachádzajú sa u obéznych ľudí. U týchto tukový orgán likviduje organizmus, teda postupne aktívnejšie blokuje činnosť iných orgánov.

Diagnostika totemové zviera: snaží sa liečiť pankreas a agresívne útočí na tukové zložky.

Diagnostika vyživovacia: dobre je živená tuková zložka. Takmer bez výživy je celý organizmus. Asi 80% živín odchádza stolicou von, teda zlé trávenie.

Diagnostika tukového orgánu: nedostatočná a nekvalitná tvorba inzulínu, nespracovanie lipidov v pečeni, absencia inzulínového nosiča. Tuková zložka produkuje zvýšené množstvo chemických látok do tela. Celkovo ovláda vnútro organizmu.

Diagnostika najhoršieho miesta: čiernym bola označená tuková zložka.

Diagnostika bakteriálna: bakteriálna situácia v poriadku. Čiastočne problémy v podbruší.

Diagnostika autopilota: veľký mozog aktívne podporuje tukový orgán. Mozoček ovláda tukový orgán. Miecha prehráva boj s tukovým orgánom. Brušný mozog je v defenzíve a nedokáže pôsobiť na tukové centrá v oblasti chrbtice. Ganglie pri orgánoch sú tukovým orgánom obsadené a ovládané.

Diagnostika psyché: aurický obal je značne vzdialený od fyzického tela. Psychický stav je destabilizovaný. Zvážte psychoterapie.

Pridaj komentár