Prežívam manželskú krízu. Som nešťastný zo svojej ženy. Bývame v spoločnej domácnosti s mojimi rodičmi. Rodičia sú tiež z nej veľmi nešťastní. Žena je stále nervózna, milého slova nepovie, nepomôže rodičom, ale ona si pomoc od nich vyžaduje. Zmení sa niekedy? Má tento vzťah budúcnosť?

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na vaše manželstvo. Každopádne máte také povahy a podvedomie, ktoré vo vzájomnom vzťahu nedokážu vytvoriť hlbší súzvuk a cit lásky. Akýkoľvek konflikt a krízová situácia vytvárajú silné pnutie. Jednoducho sa k sebe nehodíte. Navyše partner má netradičnú psychiku.

Zdravotný stav on
Celkovo v poriadku, určité disharmónie srdca.

Zdravotný stav ona
Mala by sa zaujímať o zdravotný stav celej hormonálnej sústavy. Dlhodobo slabá výkonnosť. Najviac problematická je štítna žľaza. Tak isto má dlhodobo zníženú imunitu. Riziko neštandardných buniek v oblasti hormonálnych žliaz. Zosáva energiu z druhých.

Psychický stav on
Aurický obal je iba trochu uvoľnený okolo fyzického tela. Psychicky ste v poriadku. Charakterizuje to obrázok, že vám pomáha, keď je niekto na vás zlý a agresívny. Dáva vám to chuť do života.

Psychický stav ona
Aurický obal je silne viazaný na telo a je zahustený. Osoba je silne viazaná na fyzické a psychické je potlačené. Charakterizuje to obrázok agresívnej a hnevlivej osoby.

Povaha on
Je netradične psychikou usadená v mozočku. Bežní ľudia sú usadení v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby so sklonom k židovskému spôsobu života. Mať rád členov rodiny takých, akí sú a všetko robiť pre nich na úkor ostatných v okolí.

Povaha ona
Je psychicky usadená v strednom mozgu. Odtiaľ ide silná aktivita do mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Charakterizuje to obrázok agresívneho zápasníka, ktorý všetko rieši silou. V blízkej rodine vidí nepriateľov. Nechce, aby muž pomáhal všetkým dookola. Nevie si rady, a tak ako schizofrenik je na rodinu a okolie muža agresívna. Muž to s tou pomocou okoliu preháňa. Žena vytvára rovnováhu, aby nerozdal všetko. Je to u ženy prirodzený obranný mechanizmus.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na známych, priateľov a spoločnosť. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na veľa ľudí. Na skupinu ľudí. Citová vzrušivosť: veľa peňazí.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na ostatných ľudí. Povrchová vzrušivosť: na hračky. Pohlavná vzrušivosť: problémová. Citová vzrušivosť: k Bohu.
Celkovo nemôžete za týchto okolností vytvoriť spoločnú hlbokú symbiózu muža a ženy. Iba ak spolužitie.

Aký je človek on
Okolo fyzického tela je plno ostňov. Osoba je negatívne orientovaná. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá razí heslo: Rozdeľuj a panuj. Viete dobre manipulovať s ľuďmi.

Aký je človek ona
Okolo tela oblé tvary a iba čiastočne ostne. Je to pozitívna osoba. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá príliš chráni svojich najbližších a neznáša cudzích ľudí. Jednoducho si háji svoje teritórium.

Láska
On je ladený k harmónii, ona narušuje vzťah. O hlbokých citoch sa hovoriť nedá.

Akú mali predstavu o vzťahu
On prichádzal s predstavou deštrukcie manželstva. Teda ešte sa ako tak drží. Ona mala predstavu o harmonickom vzťahu. Teda sa prepadá do negatívnejšej roviny.

Šťastný osud
Keď on bude dávať do vzťahu viac peňazí a pozornosti a ona bude užívať vhodné utišujúce lieky a bude zo seba vyžarovať dobro.

Pridaj komentár