Môj problém? Nešťastné manželstvo – alkoholizmus manžela.

Veštecky som sa pozrel na váš vzťah. Zisťujem, že máte ako partneri vybudovaný cit lásky a harmónie. Partner má však skrytú formu astmatických stavov. Z detskej žľazy pri hrudnej kosti vyteká silná energia, ktorá blokuje príjem kyslíka a vytvára psychickú nestabilitu. V noci ho uvádza do prílišného útlmu na hrane klinickej smrti. Partner má k vám silný cit lásky a nechce vám znepríjemňovať život. Riešenie hľadá v alkohole.

Zdravotný stav on
Najhorším miestom bola označená detská žľaza, z ktorej vyteká energia do pľúc, srdca, pečene a žalúdka. Postupne môže nastať poškodenie týchto orgánov.

Zdravotný stav ona
Nenachádzam nič vážnejšie.
Psychický stav on
Aurický obal je okolo fyzického tela dobre ukotvený. Psychický štandard. Psychiku čiastočne narušuje energetická forma astmy. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá pije a po potúžení sa cíti lepšie. Teda alkohol ako určitá terapia.

Psychický stav ona
Aurický obal je dobre usadený okolo fyzického tela. Psychika je v poriadku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má prílišnú starostlivosť o okolitých ľudí.

Povaha on
Bežní ľudia sú usadení v strednom mozgu. Manžel je netradične usadený v šedej kôre veľkého mozgu a to v spánkových lalokoch. Hysterická povaha. Charakterizuje to obrázok chaosu a zmätku. Treba lepšiu kontrolu nad sebou. Keď si vypije, cíti sa istejší a silnejší. Celkovo má strach, že stavy neistoty, nedostatku kyslíka sa budú opakovať. Pitie je spôsob riešenia problémov so skrytou formou astmy.

Povaha ona
Je klasicky usadená v strednom mozgu a odtiaľ ide nervový vzruch do temenného mozgu. Hovoríme o epileptickej povahe. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá túži, aby všetko v jej živote klapalo ako hodinky. Tieto povahy sú dobré vojačky, policajtky, vychovávateľky. Povaha je v norme.

Sexuálne podvedomie on
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na krásne ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Citová vzrušivosť: strach sám zo seba. sexuálne fyzické aktivity mu zhoršujú astmatické stavy a destabilizujú psychiku.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na seba, narcistické sklony. Povrchová vzrušivosť: na mužské telo. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na vzťahy s ľuďmi.

Akí ste ľudia
Obidvaja ste pozitívne mysliaci ľudia. Aurický obal okolo vás je hladký. Vy máte snahu pomôcť a riešiť problémy. On má vnútorné trápenie a hľadanie, ako z toho von.

Láska
Je medzi vami vytvorené puto lásky. On vám však nechce svojimi problémami znepríjemňovať život. Trápi ho to. Nevie si sám poradiť.

Predstavy o partnerstve
Obidvaja ste išli do partnerstva s predstavou lásky a vzájomného splynutia. Vzťah narušujú zdravotné problémy partnera. Domnievam sa, že partner má v noci astmatické stavy, ktoré ho uvádzajú do stavov klinickej smrti. Odtiaľ pramení strach o seba.

Pridaj komentár