Ako využívam Silva programovanie na dosahovanie toho, čo som si naplánoval, ako programovaním zvládam depresie zo zmien, ktoré sám vyvolávam.

V prvom rade sa trvalo programujem, že mojím strategickým cieľom v ezoterike je stať sa v tejto oblasti ľudskej aktivity osobnosťou, ktorá tu ešte nebola. Zdá sa vám to prehnané? Áno, aj mne, ale treba si postaviť tie najvyššie ciele, aké sa dajú postaviť. Samozrejme, že si vizualizujem, ako budem tvrdo a vytrvalo pracovať na tomto cieli.

V strategickom programovaní si vizualizujem, ako z ezoteriky vytváram niečo nadčasové, čo bude ezoterikom slúžiť aj vtedy, keď tu už nebudem fyzicky. Ďalej sa programujem, že fyzickou smrťou pre mňa začína to nekonečné obdobie existencie iba na duchovnej úrovni. Bližšie pozri Plazmatickú školu, aby si porozumel, čo je to existencia po fyzickej smrti. Tak isto sa programujem, aby som nasal do seba všetko ezoterické. Inými slovami povedané, spoznať všetky psychické a podvedomé mechanizmy vo svojom ja. A tak isto sa programujem, aby som v tomto smere rázne napredoval.

V mojom repertoári sú aj programy na ezoterickú všestrannosť. Preto aj na internetových stránkach taký razantný postup k všestrannosti a za žiadnych okolností špecializácia do jednej oblasti.

V Silva programovaní mám položku pocitu, že ma ostatní dobiehajú a ja nebudem môcť splniť svoj strategický cieľ stať sa v oblasti ezoteriky fenoménom číslo jedna.

Pravidelne kontrolujem svoje strategické ciele. Neustále si ich programujem. Dôsledne a razantne vytváram priestor pre ich realizáciu. A Silva programovanie je tá skvelá technológia na nabíjanie a dosahovanie týchto cieľov.

Pridaj komentár