Už dlhšiu dobu trpievam návalmi úzkosti. Pár rokov sa prejavovala teplom v tvári, búšením srdca, nervozitou, nepokojom. Potom ťažkosti zmizli, ale akoby sa presunuli inam. Niekedy je to bez bolesti, vtedy zas mám pocit, že sa nemôžem dostatočne hlboko nadýchnuť. Pri „záchvatoch“ mávam aj tŕpnutie v ústach/jazyku, alebo v končatinách. Bola som vyšetrená v diagnostickom centre, kde mi nezistili nijakú fyzickú poruchu. Psychické stavy sa pravdepodobne prejavujú aj takto telesne.

Nahliadol som do vášho podvedomia. Vaša psychika je problémová a hrá tu významnú úlohu to, že vaši predkovia v rodostrome sa venovali kroteniu zvierat. Sprevádzala ich nenávisť šamansky ladených ľudí.

Zdravotný stav
Mali by ste sa aktívnejšie zaujímať o podbrušie a oblasť ženských orgánov.

Psychický stav
Aurický obal je mierne vyosený od fyzického tela. Psychika je v poriadku. Tento stav je ovplyvnený meditáciami.

Povaha
Ste psychicky usadená v mieche. Bežní ľudia sú usadení v strednom mozgu. U vás ide o vedomie prírodných ľudí, teda šamanské vedomie. Charakterizuje to obrázok človeka, ktorý je uzatvorený do svojho vnútorného sveta. Chce byť vzdialený od civilizácie.

Sexus
Pre tento druh vedomia je charakteristická energetická aktivita v ústnej dutine a v podbruší. Vyjadruje to obrázok, ktorý je nejasný a nestabilný. Mám pocit, že to vyvoláva chaos a zmätok.

Pred narodením
Veštecky ošetrujem stav počas tehotenstva vašej matky. Z určitých dôvodov ste v sebe nerozvinuli dostatočne fenomén ľudskej psychiky, ktorá je v strednom mozgu a zostali ste psychicky v mieche.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Váš vnútorný svet prírodného človeka odmieta civilizáciu a bežných ľudí. Má rád svet prírody.

Astrológia stredného mozgu
Žiadne schémy nenachádzam, všetko je dôsledne uzatvorené a psychicky nerozvinuté. Takéto niečo býva málokedy.

Astrológia miechy
Anjeli šťastného osudu sú tu zámerne menení na zvieratá. Šťastie sa vo vašom živote stáča k prírode a samote.

Astrológia brušného mozgu
Všade súboj medzi zvieratami a lovcami. Strach z ľudí a láska k zvieratám.

Astrológia ganglií
Objavujem tu prázdno a ticho. Tak isto táto oblasť je psychicky prázdna a blokovaná. Nemáte oporu vo vnútornom svete.

Astrológia mozočku
Všetko je zakryté šamanskými rituálmi, ktoré nedovoľujú slobodný rozvoj. Niečo ako osudovosť predkov.

Astrológia snová
Skúmam snové podvedomé pochody. V snovom stave sa stávate zvieraťom a zabíjate ľudí, ktorí ubližujú zvieratám. Neustála útočnosť a agresivita. V snoch by ste sa mali zaoberať zdravím a šťastným osudom.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode osoby, ktoré krotili zvieratá a pracovali okolo cirkusu. Súcit šamansky ladených osôb úradoval a priniesol niečo ako pomstu, aby si to užili ako zvieratá v klietke. Teda určité vplyvy šamanských rituálov a nenávisti. Treba zvládnuť tento rodový „darček“.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na mŕtve zvieratá a zničenú prírodu. Povrchová vzrušivosť: do snov. Pohlavná vzrušivosť: do snov. Vnútorné šťastie. Citová vzrušivosť: na prírodu. Celkovo problémové sexuálne podvedomie na vytvorenie harmonického vzťahu.

Traumatické udalosti
Čierne bodky okolo vás charakterizujú, že traumu vám robí všetko ľudské.

Duchovná úroveň
Okolo vás príliš veľa kvietkov. Prehnaná morálka a etika. Treba sa ju naučiť ovládať.

Hviezdy, šťastný osud
Keď prelomíte osudovosť predkov a ovládnete svoje psychické pochody.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem Vam za skoru odpoved. Velmi vela z toho, co ste napisali ma vystihuje, hlavne co sa tyka mojho vztahu k prirode,k ludom, zvieratam. I zdravotneho stavu – zenske organy, mam s tym problemy…Aj s utvorenim harmonickeho vztahu, ktory by ma naplnal…

Pridaj komentár