Mám problém zmieriť sa s tým aká som, neustále som s niečím nespokojná a neviem sa toho zbaviť. Stále podlieham zvádzaniu a k podvádzaniu môjho partnera, ktorého ľúbim a nevie o tom, že ho podvádzam.

Veštecky som sa pozrel do vášho podvedomia. Odohráva sa tu zložitý súboj, ktorému treba porozumieť a ovládnuť svoj osud.

Psychický stav
Dokážete sa dlhodobo pohybovať medzi stavom prílišnej silnej psychiky, ktorá je zviazaná s bežným životom a stavom venovať sa duchovnosti.

Povaha
Bežní ľudia sú usadení v strednom mozgu. Vy ste usadená v gangliách, ktoré sú ako drobné neuróny uložené okolo orgánov. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je vlastnou psychikou tlačená do deštrukcie a ničenia vlastného osudu. Nezvládnutá psychika, ktorá by dovolila udržať trvalé šťastie.

Sexus
Je viazaný na ganglie okolo orgánov. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nevie kontrolovať svoje sexuálne emócie. Keď to príde, tak sa stráca kontrola nad sexuálnym správaním. Potom výčitky.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Vnímam tu vplyv silných mužov, ktorí vám ničia život. Chcú vás využiť a viac sa o vás nezaujímajú. Akosi ich priťahujete. Neviete takýmto patogénom odolať.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku. Všade sú postavy zvierat a na konci postava silnej šamanskej ženy. Teda určité predpoklady zaoberať sa duchovnými vecami.

Astrológia stredného mozgu
Nachádzam tu obraz šamanskej ženy a zverokruh zo šamanských zvierat. Ťah venovať sa šamanskému svetu a šťastie, keď sa tejto oblasti venujete.

Astrológia miechy
Vnímam tu doničených anjelov šťastného osudu. Do tejto oblasti negatívne pôsobia silné mužské osobnosti, ako keby si odoberali z vášho šťastia.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v črevách. Všade nádherné zvieratá a vy ako amazonka, šamanka, ktorá dokáže ovládať zvieratá. Z tejto oblasti vám prúdi životná energia.

Astrológia ganglií
Táto oblasť je mimo vašu kontrolu. Deštruktívne sily z tejto oblasti zasahujú do vášho života. Treba ovládnuť.

Astrológia snová
Skúmam snové pochody a snové podvedomie. Tu ako amazonka ničíte mužov a ich svet. Sama si ho chcete privlastniť a nie ste spokojná s osudom ženy. Nekľud a nepokoj, ktorý sprevádza váš spánok.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode ambiciózne ženy, ktoré sa chceli vyrovnať mužskému svetu a zabudli na svoju ženskú silu.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na silných mužov. Akási túžba získať ich silu a zároveň nechať zničiť svoju ženskosť. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: pocit, že sa vaše telo a psychika zmenili na mužské.

Traumatické udalosti
Vy vytvárate traumu pre svoje okolie tým, že vo vás niekedy prevládnu zvieracie pudy.

Duchovná úroveň
Okolo vás je veľa kvietkov, teda ste morálno – etická osoba. Niekedy prevládnu pudy, no trápi vás to.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď si začnete vážiť svoj vlastný ženský svet.

Zvláštnosti
Máte v sebe šamanské vedomie a informačné pole zvieraťa. Teda špiritistická psychika. Treba sa o túto oblasť zaujímať.

Pridaj komentár