Chcela by som Vás požiadať o diagnostikovanie na diaľku, ide o zdravotný problém a to problém zrejme trávenia, občasných hnačiek, ktoré pretrvávajú už dlhšie obdobie.

Vešteckým diagnostikovaním zisťujem, že základným problémom je váš nervový systém. Tiež treba upraviť hormonálnu činnosť.

Diagnostika Silva objekty: geometrické objekty sa objavujú v oblasti pankreasu. Vo vnútri sú trvalo poškodené bunky. Môže to spôsobovať určité nepríjemnosti pri trávení.

Diagnostika reiki bioenergia: energetické pomery sú celkovo dobré a stabilné.

Diagnostika kyvadlom: obkreslilo všetky orgány okrem hrubých čriev a hormonálnych žliaz. Neobkreslené orgány sú buď disharmonické, alebo choré.

Diagnostika Silva údržba: organizmus je fanaticky nasadený všetko čistiť a upratovať. Až tak, že všetko chce opravou a údržbami zdevastovať. Neustále sa čistí bezdôvodne.

Diagnostika automatickou kresbou: nenaznačuje, že by niektorý orgán v tele bol chorý alebo v zlom zdravotnom stave.

Diagnostika rezonančná: poukazuje na poškodené neurónové oblasti v zadnom zrakovom mozgu, ale iba určité pásy. Ganglie v podbruší sú malátne a pasívne. Môže to vplývať na činnosť. Tak isto ganglie za obličkami sú zošúverené a značne pasívne. Tieto majú už jasný vplyv na tráviace procesy.

Diagnostika echolokačná: bioenergie sa neodráža od hormonálnych žliaz, ganglií za žalúdkom a od ganglií za črevami. Ganglie sú neurónové zhluky veľkosti fazule. Spravidla riadia určitú oblasť tela.

Diagnostika astrálna: na hormonálnych žľazách vidím obrázok žaby a to vždy značí na možné problémy. Ďalej sivastá postava s paličkou v oblasti nervového systému hrubého čreva a ganglií naznačuje na problémy. Čierna otrhaná postava naznačuje na toxicitu v hrubom čreve.

Diagnostika totemové zviera: zviera vytrháva nervovú sústavu z tela a nesie ju lekárom. Má pocit sklerózy mutliplex alebo deštrukcie nervovej sústavy. Posúdiť to musí lekár a vyšetrenia.

Diagnostika hlasivková: hovorí o pasivite nervových zakončení a ich problémovom fungovaní v tele.

Diagnostika vyživovacia: slabá výživa do organizmu a značná časť látok potrebných pre telo sa vylučuje.

Diagnostika aurická: vykazuje farebné efekty v aure. Náznaky poškodenia nervových zakončení vo svaloch a v organizme. Poškodenie vzniká zvyčajne po vysokých horúčkach alebo pri chorobe lupus. Z hormonálnych žliaz je najviac nestabilná štítna žľaza.

Diagnostika najhoršieho miesta: štítna žľaza.

Diagnostika pránická: poškodené nervové zakončenia v tele.

Diagnostika špiritistická: jednoznačne liečiť nervovú sústavu, potom hormonálnu sústavu.

Diagnostika autopilota: neurónové oblasti veľkého mozgu, mozočku, miechy, ganglií aj brušného mozgu vyvíjajú prehnanú údržbársku aktivitu v celom organizme.

Diagnostika psyché: destabilizovaný psychický stav. Vhodnosť terapií.

Diagnostika feromónová: štítna žľaza prevzala velenie nad organizmom. Hypofýza slabo pracuje. Štítna žľaza produkuje deštruktívne látky.

Pridaj komentár