Vychádzam z Vašej odpovede na partnerský problém – A 425 Biele vrany, že by som si mal urobiť veštecký profil, aby som zistil, čo chce moja duša.

Celkovo ste problémová osoba s množstvom vnútorných rozporov. Máte prehnanú morálku a etiku a môžete na to aj doplatiť. Do niektorých vecí by ste sa nemali miešať. Dobre si preverte, komu môžete skutočne dôverovať a kto z okolia vás zneužije na svoje ciele. Niektoré osoby môžu hrať aj dvojitú hru. Kto to je, nechávam na vás.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo tela. Štandardný psychický stav.

Povaha
Ste hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok agilnej a vitálnej osoby, ktorá koná náhle a spontánne. Húževnatosť a celková pozitivita.

Sexualita povahy
Je prírodná, uložená v ústnej dutine, odtiaľ smeruje do miechy. Charakterizujú to obrazy zvieracej sexuality prírodných šamanov.

Pred narodením
Počas tehotenstva matky silný strach zo zvierat a prírody vôbec. To vyvolávalo vaše silné šamanské vedomie.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Postavy šamanov so šamanskými objektmi. Vzadu postava šamana, ale s určitými psychickými problémami. Teda musí sa pričiniť o silnú psychiku, pracovať na sebe.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry mozgovej. Problémom je neskrotná sexualita, ktorá je pod vplyvom silného pudu neustále sa rozmnožovať. Treba to ovládnuť a kultivovať.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Postava šamana a astrologické schémy rôznych kameňov. Silné inštinktívne a impulzívne konanie. Určitý chaos a zmätok v práci. Nespokojnosť okolia. Možné životné sklamania a skĺznutie na dno spoločenského rebríčka.

Snová astrológia
Skúmam podvedomé procesy v snoch. V snoch bežia predstavy náboženských obradov a ako vás prinucujú, aby ste sa kultivovali. Odmietate a žijete divokým životom. Nečakané životné katastrofy možné.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Vnútorný súboj predka farára a násilníckeho predka, ktorý sa neznášali na život a na smrť. To je vo vás. Skúste to vyriešiť.

Pôrod
Na astrálnej úrovni šamanské obrady a rituály. Cítiť strach matky, čo to bude za dieťa.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na ezoterické tajomstvá. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Celková vzrušivosť: ezoterika.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy veľa čiernych bodiek. Traumu vám spôsobuje všetko náboženské.

Hviezdy, osud
Osudové nepríjemnosti možné a hrozby sú trvalé, pre vašu naivnosť a dobrotu. Moc sa staráte do vecí iných. Dajte tomu pokoj.

Zvláštne vedomie
Máte rozvinutú šamanskú psychiku prírodného človeka.

Pridaj komentár