A 123 – Trávenie – 2004-06-02 16:48:59


Mojím problémom je nečistý dych, pálenie záhy.

Saša Pueblo – Trávenie – 2004-06-02 16:50:48


Zdravotná diagnostika

Celková diagnostika: zisťujem disharmóniu v celej hormonálnej činnosti (hypofýza, epifýza, štítna žľaza, nadobličky, dvanástorník, pankreas, slinné žľazy, semenníky). Slabé vyživovacie pomery, čo naznačuje na pasivitu nervovej sústavy. Produkcia hormónov je znížená a disharmonizovaná. Je predpoklad, že endokrinologické vyšetrenie hormonálnych žliaz by už mohlo preukázať zdravotné problémy.
Reiki diagnostika: celková blokácia nervového vzruchu. V nerstve nedostatok minerálnych látok.
Diagnostika kyvadlom: nedokážem dobre nakresliť slezinu, ktorá je až príliš pasívna a nedokáže účinne pomôcť organizmu pri vzniku choroby. Nedokážem nakresliť nervovú sústavu v tele. Naznačuje to na problém v tejto oblasti.
Diagnostika Silva: celkovo v organizme beží kontrola zdravotného stavu, aj údržba. Nečinnosť je v oblasti nervstva v mieche. Systém je pasívny.
Diagnostika automatickou kresbou: jednoznačne kreslí čiernu hrubú čiaru v oblasti miechy v chrbtici.
Diagnostika rezonanciami: v celom organizme v poriadku, ale v mieche príliš vysoké a chorľavé rezonancie.
Diagnostika dvojníkom: poukazuje na problémové čistenie oblasti miechy a hlavne nervstva, ktoré ide z miechy. Je tu množstvo uloženej toxicity. Lymfatické uzliny a lymfatické riečište tu zle fungujú a nervová aktivita je slabá.
Diagnostika totemovým zvieraťom: naznačuje, že problém sa posúva k lymfatickým uzlinám a riečišťu, ktoré nelikviduje toxicitu z tela z dôvodu nedostatku lymfatického moku.
Diagnostika vnútorným hlasom: celý základný problém treba vidieť v hormonálnych žľazách a zlej produkcii hormónov, ktoré blokujú tvorbu lymfatického moku.
Diagnostika aury naznačuje krížikmi, že treba liečiť hormonálne žľazy. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.